SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie - problem...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Witam nizej napisze jak wyglada moja dieta:

I śniadanie:
Owsianka z rodzynkami , orzechami wloskimi do tego mleczko oczywiscie

II śniadanie ( w szkole)
2 bułki z filetem z indyka do tego 0,5 litra kefiru naturalnego
do tego jeszcze biore 1,5 litra wody mineralnej nie gazowanej i sobie pije na przerwach

Obiad:
Ryz lub kasza gryczana, piers z kurczaka plus jakas surowka

Podwieczorek:
Najczesciej worek ryzu lub kaszy gryczanej z jakims sosem jak robie ryz to sam sobie robie sos pomidorowy z pomidorkow.

Kolacja:
Jajecznica z 5 jajaek do tego twarog


Moj problem tkwi przy sniadaniu..nie moge dluzje tej owsianki jesc bierze mnie na wymioty straszne uczucie...od 2 tygodni jem owsianke na "siłe" wpycham ją w siebie...i musze uwazac zeby nie zwymiotowac...Prosze o jakies propzycje co do sniadania..podkreslam ze jedzenie pieczywa rano odpada poprostu z rana mi ciezko wchodzi...widzialem gdzies w innym temcie ze ktos jadl pszenice prażoną dobre to wogole jest i z czym to sie je ?
Prosze o propozycje na moje nowe sniadanie bo na owsiance nie pociagne juz...Moim celem jest masa oczywiscie.


Prosze o powazne odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Zamien na kukurydziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Próbowałeś owsianke zalewać gorącym mlekiem i dodawać np. rodzynki, suszone morele?

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Zawsze zalewam owsianke cieplym mlekiem nie zawsze goracym do kazdej procji dodaje rodzynki , orzechy wloskie..ale juz mi sie to kompletnie przejadlo nie moge patrzec na owsianke...z tego co czytalem i co mowia ludzie na forum to platki kukurydziane sa słabe na sniadanie ale moze sie myle..Prosze o dalsze propozycje.



Zmieniony przez - patryk15 w dniu 2007-11-20 09:35:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Płatki kukurydziane są bardziej przetworzone dlatego nie bardzo się nadają.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
No ale dlaczego sie nie nadają ,co z tego ze są przetworzone ,Ze makją wyższe IG? Chłopie na sniadanie naprawde mozna zjeśc sporo wegli o wysokim IG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Nie będe się kłucił w końcu znawcą jesteś

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Kup "zacierki" albo spytaj sie babci jak sie je robi...Bardzo dobre zastępienie owsianki....!

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3928
Odpusc sobie to paskudztwo, myslisz ze jak nie bedziesz zarl owsianki codziennie rano to miesni nie zbudujesz? Wcinaj platki kukurydziane i nie marudz, w zyciu sa wazniejsze problemy niz IG platkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5158
A moze ktos poleci jakies zastepstwo? Czy to musza byc jakiekolwiek platki dzien w dzien? Ja robie mojemu chudzielcowi koktaile owocowe. Miksuje banany, truskawki, sok, mleko i dodaje odzywke bialkowa. Koktail bogaty w wegle i bialko, miesnie mu rosna. Mozna kombinowac ze skladnikami w zaleznosci od diety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
200 G SERA + 2 BANANY + MLEKO - WSZYSTKO MIKSUJESZ BLENDEREM NA KOKTAJL, POTEM WLEWASZ TO W SIEBIE , WCHODZI KAPITALNIE, TO TEGO NP RAZOWA BUŁKA ALBO KROMA CHLEBA PELNOZIARNISTEGO


Zmieniony przez - -basta- w dniu 2007-11-20 15:55:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla dziewczyny w warunkach domowych #2

Następny temat

Spalanie,rzeźba,kondycja,Spalanie :) jak to połączyć

WHEY premium