SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4555
Witam
Czy moglibyście mi podać jakieś propozycje śniadania? Do tej pory jadłem płatki ale już nie mogę na nie patrzeć. Jajka też odpadają bo mam je w 2 posiłku natomiast ryż/makaron mam w potreningowym Myślałem nad razowcem z szynką z indyka + tuńczyk (ale tu nie codziennie, potrzebny mi jakiś zamiennik) + majonez (choć niekoniecznie) + jakieś warzywko, pomidor czy tam ogórek. Co o tym myślicie? Podajcie jakieś inne propozycje.

Peace
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Dla_znudzonych_OWSIANKĄ_:_-t412398.html
Polecam

Możeż zjeść np. ryż lub makaron z twarogiem i truskawkami (teraz ich pod dostatkiem), świetnie wchodzi taki posiłek i jest pyszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1691
Możesz jeszcze zrobić sobie coś w stylu "nutelli", tylko z twarogiem Rozgniatasz sobie twaróg z odrobiną masła i czegoś słodkiego (ja używam fruktozy ostatnio) i dodajesz kakao. Dobre razowe pieczywo sobie tym smarujesz i masz szamę Studensky, sog za reklamę

be like water...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W innym dziale musisz dać, bo tu nie wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1691
Wlazło

be like water...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odbiłem, też wlazło o dziwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4555
Hmmm... a jakbym ten makaron z truskawkami/serem polał jagurtem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możes (naturalnym of corse), aczkolwiek moim zdaniem jest to zbędne. Ja taką "potrawę" robię tak: makaron/ryż mieszam z pokruszonym twarogiem i polewam to truskawkami zmixowanymi w blenderze na płynny mus

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-06-09 16:54:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
teraz truskawki sie robia bardzo tanie wiec fajna rzecz.

Makaron + ser bialy ok tylko niejestem pewien jak to jest z tym jogurtem.

Hmm to jest sniadanie a na sniadanie sie je wszystkiego duzo :P wiec mysle ze ten jogurt niezaszkodzi ale lepiej poczeaj na jakiegos znawce w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4555
No ale jakby nie patrzeć to jogurt to dodatkowe ww ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jogurt to tylko naturalny, owocowe nie są polecane bo mają syfiaste wkłady owocowe i mase sacharozy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysypka wysokobiałkowa

Następny temat

posiłek przed aerobami?

WHEY premium