SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmierdzące gazy

temat działu:

Dietetyka ogólna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
typowe dla dziewczyn kupa serkow a to nic dobrego , jeden ok ale nie tyle, ja po platkach owsianych gazy miale, ty musisz obserwowac po czy tak masz, eliminuj pojedyncze produkty zamieniaj na inne i dojdziesz za jakis czas co trzeba wyeliminowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
kukurydziane niezbyt dobre, ja owsiane na ryz brazowy zamienilem i jest ok, moze zamien na kasze jakas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Jajka odstaw. Calkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jajka?! przecie ni ema lepszego źródła białka zwłaszcza z samego rana
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
a skad wy wiecie co uniej powoduje te gazy, musi sama sprawdzic ktore produkty jej szkodza, odstawia jakis produkt i obserwuje co sie dzieje
platki owsiane i czesc warzyw i wiele innych zeczy moze powodowac gazy ale co w jej przypadku to musi sama sprawdzic, ja napisalem ze w moim przypadku ucielem bialko,zamienilem platki z ryzem i jest ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 997
Ostatnio zauważyłam że gdy zjem chleb taki całkiem ciemny taki ubity, wiecie o jaki mi chodzi? Sprzedają go w takich opakowaniach foliowych, coś takiego:http://www.bocian.co.uk/produkt/190/737.html mniej więcej, to ostatnio gdy go jadłam to było gorzej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli błonnik w zbożach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
wiec juz woiesz ze taki chleb nie dla ciebie
mysle ze nikt ci niepowie co ci szkodzi bo jednemu zaszkodza platki drugiemu chleb trzeciemu kasza gryczana a innemu kilka produktow, ja bym zmienil troche diete
mniej serkow, platki zamienil na jakies inne ww tak samo chleb bo zauwazylas ze ponimtak masz, zmien diete na bardziej lekko strawna
wpisz w google problemy z gazami duzo jest forow z ludzmi z takim problemami tam wiecej pisza ludzie jakie produkty im szkodza , ale jak juz ci ktorys raz napisalem musisz sama metoda prob i bledow dojsc co ci szkodzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
po jajkach bardzo duzo osob ma smierdzace gazy, tak wiec sugeruje odstawic na pare dni, bez wzgledu na to jakiej wartosci bialko zawieraja. jak nie pomoze to moze wrocic. drugim typem moim byly by produkty mleczne, ale widze ze trop idzie w kierunku chleba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Po pierwsze, ograniczyłbym nabiał do 1 posiłku dziennie.

Czyli jogurciki, serki etc raz dziennie.
Dwa, ilosc chleba w Twoim przypadku jest dość spora. Poszukaj alternatywnego źródła weglowodanów, a chleb ogranicz.
Trzy, spróbuj jeśc więcej warzyw.

Przy zakwaszonym organizmie mogą wystąpic takie objawy, więc może tu tkwi problem, bo z Twojej diety wynika, że warzyw nie spożywasz zbyt wiele. Nawet ponad 500g dziennie sądze, że powinnaś jeść. najlepiej świeżych.
1

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, pytania, ocena

Następny temat

biegunka, jaki powód?

WHEY premium