SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ściskacz

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Jaki najlepszy ściskacz na początek dla 15 latka ? Proszę o podanie linku do aukcji allegro z tym ściskaczem ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78
Kolego mógłbyś rozwinąć swoja myśl o coś więcej niż tylko ja podciągam się na palcach tzn: daje Ci to mocniejszy uścisk od ściskacza, porównywałeś to jakość??? Bo nie kminie o co kaman...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
masz nizej tematy o tym poczytaj najpierw zanim napiszesz nowy temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Jakoś nic nie widzę żeby o ściskaczach coś tu było bo każdemu piszecie że był taki temat. To mógłby mi ktoś pomóc jaki wziąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
to se kolego wpisz na allegro sciskacz do rąk i ci wyskocza wyniki..

a tu masz w dziale 2 lub 3 pozycje nizej temat...???

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
No widzę, widzę ale tam jest jak trenować. A mi chodzi jaki opór najlepszy byłby na sam początek ? Te ze spokeya 20-40 wystarczą czy lepiej kupić tego heavy większego czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
to zależy gosciu który sprzedaje te heavy grips na allegro(chyba tylko jeden jest) pisze ewidentnie,że jak za mocny będzie to możesz go oddać a on zwróci ci kasę..


skąd mamy wiedziec ile masz pary w ręku???

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
15 lat to coś koło 50 kg albo 70
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Bo na razie zginam tym zwykłym za 5 zł. A chcę kupić jakiś a te heavy to za drogie więc kupie ten regulowany 20-40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
to se machaj/sciskaj po xxxxxx razy tymi lekkimi:p

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
A jeszcze żeby nie zakładać nowego tematu. Jeśli jakiegoś ściskacza nie będę umiał ścisnąć to co ja mam robić ? Ciągle próbować go ściskać czy wytrenować na słabszych żeby ścisnąć ten mocniejszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wytrenować na słabszych. 115 nie mogłem scisnąć, mimo że robiłem sobie treningi polegające na ciężkich próbach scisnięcia go ewentualnie pomagania sobie drugą ręką.

Dopiero jak kupiłem 90 kg i sobie pocwiczyłem trochę to 115 scisnąłem. Dziś ściskam 115 kg 8 razy;)

Dlatego na Twoim miejscu kupiłbym po prostu 50 kg albo w zestawie 50 i 70 (wtedy oszczędzasz 20 zł)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla pcozątkujacego

Następny temat

czas a spadki siły

Wiecej