SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ścisła- proszę o poprawę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
Witam, przestrzegam ściśle diety proszę o poprawę. Mój dzień wygląda tak:
- sniadanie 3 jajka,50ml oliwa z oliwek, banan, pistacje, migdaly
- obiad zupa ( różne ) + gotowany indyk/ baranina/ konina/ wolowina/ losos/ pstrag / jagniecina ( jem tylko takie mieso ) + ryz + bukiet sorowek

No i pozniej wydaje w czasie dnia 10 zl na orzechy pistacje i nerkowce ( na inne jestem uczulony ) , 10 zl na owoce i wazywa ( + soki marvit ) ,
10 zl na bialko ( makrela , dorsz wedzony, pulpety z koniny )
jem 6 posilkow dziennie podjadam orzechy i miesko

Ogolnie nie wiem czy bilans tluszczu jednonasyconych, nienasyconych jest w normie. mysle czy kupic tran. no i oliwe pije wieczorem.
co powinno sie dodac, dieta jest na mase. ogolnie zaczynam unikac weglowodanow bo z nimi sa same problemy, jadlem do tej pory jeszcze platki owsiane od rana i ta 1 torebke ryzu na obiad, ale mysle czy calkowicie nie zrezygnowac, teraz jem tylko 1 torebke ryzu.
rosne rewelacyjnie sila idzie, aa no i + aminokwasy jem 12 kaps dziennie

Prosze o rady odnosnie rozlozenia tluszczy, znacie moze jakies tansze produkty tluszczowe zdrowe abym mogl zastapic troche nerkowcami i nie tracic na jakosci danych produktow ??

Nie ma diety, nie ma sylwety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
Moge przyciac na diecie ale nie musze niechce tracic na jakosci, przelecialem troche ten temat kiedys jadlem 1kg piersi z kurczaka dziennie, teraz jem 100g jagnieciny, 100 g koniny i rosne duzo lepiej nie obciazam watroby. bialka bym nie ruszal, ww calkowicie odstawil, zastanawiam sie czy na tluszczach moge zaoszczedzic i czy dobrze sa rozlozone jem makrele lososia to jem zwierzece, jem duzo orzechow .... hmmm....

Nie ma diety, nie ma sylwety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
nikt nie jest w stanie mi pomoc ?

Nie ma diety, nie ma sylwety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase po redukcji

Następny temat

Jaka dieta i ćwiczenia by schudnąć? Pomóżcie

WHEY premium