SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łokiec

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 197
Witam, jestem na tym forum nowy, mam pytanie odnośnie łokcia. Trudno to opisać ale postaram sie w jak najbardziej czytelny sposób. Problem dotyczy łokcia w lewej ręce, podczas "przekrecania " wyprostowanej reki w prawą strone czuje ból , można by powiedzieć na czubku łokcia. Ból pojawia sie tylko gdy to robie, lub podczas dłuższego np francuza. Co to może być ?? Dziekuje z góry i pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 296
witam strasznie boli mnie lokiec szczegolnie jak cwicze biceps i barki mam jusz tak od miecha myslalem rze mi przeidzie i dalei cwiczylem ale widze rze to cos powarznego bo boli jak holera nigdy tak niemnialem a cwicze siedem lat morze ktos mi cos powie co mam brac iakies masci lub proszki bo silka to moj nalog dlugo tak niewytrzymam bez cwiczen pomocy za szybka odpowiedz zgury dzieki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
mozliwe ze to jakis stan zapalny przyczepow miesni...
dlugo tak masz?
smarowales jakas mascia przeciwzapalna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 197
No już z 2 miesiące ,smarowalem ale nic to nie dało..niewiem co zrobić bo mam zamiar zacząć ćwiczyć i boksować i czy moge, a jak pójde do lekarza to zapisze pewnie jakąś maść rozgrzewającą , a nic to nie daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
najlepiej jak bys poszedl do jakiego specjalisty albo lekarza sportowego, cwiczenia moga nasilic bol...moze to nic powaznego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
lub może za duży ciężar dajesz

pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
wlasnie jaki masz staz treningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
A jaki macie staż w czytaniu FAQ kontuzje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
ja mam maly, ale probuje pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 197
dzieki Szkieletor. Ćwiczyłem z 3 miesiące , na sucho , bez suplementów, ciągler zwiekszająć ciężar. Do jakiego radzicie isć specjalisty ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
ortopeda lub lekarz sportowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 197
mam nadzieje ze to nic poważnego. Juź zamówiłem sobie worek i rękawice, bo ławke i obciążenie już mam. DZieki za pomoc.Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zahamowanie wzrostu/możliwe?

Następny temat

Kolczyk w nosie- zrastanie sie

WHEY premium