SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łokieć golfisty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, mam problem, otóż od około roku zmagam się z łokciem golfisty. Na początku ból występował bardzo rzadko i nie był silny więc to ignorowałem, niestety po jakimś czasie przy wyciskaniu na klatke ból też się pojawił i uniemożliwił wykonywanie tego ćwiczenia jak i wszystkich na triceps, byłem 2 razy u ortopedy, miałem 2 rehabilitacje lecz nic one nie pomogły, za tydzień zaczynam kolejne ale myślę, że dużo nie pomogą. Dodam, że ból nie występuje w ogóle przy czynnościach codziennych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
A nie powinien być łokieć tenisisty ? golfisty sprawia przede wszystko ból przy uginaniu ramion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
bo ból występuje przy uginaniu ramion ale nie w czynnościach codziennych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
może nie do końca jasno się wyraziłem , chodziło mi o to , że przy golfisty ból występuje od wew.strony łokcia i na przedramieniu , tak w uproszczeniu , np. przy uginaniu ramion że sztanga itd. przy ćwiczeniach na triceps łokieć tenisisty się pojawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
ja czuję ból od wewnętrzej strony łokcia, kiedyś ból występował też przy ćwiczeniu na biceps, ale rzadko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To jest tylko takie nazewnictwo a zazwyczaj problem jest bardziej złożony ale generalnie łokieć tenisisty dotyczy prostowników (zew strona) a łokieć golfisty zginaczy (wew strona)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
ja zadałem pytanie co mogę zrobić aby pozbyć się mojego problemu który dokładnie opisałem, a wy mi mówicie o jakimś nazewnictwie, dziękuje bardzo za pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
MCLETSPLEJ2
razy u ortopedy, miałem 2 rehabilitacje lecz nic one nie pomogły, za tydzień zaczynam kolejne ale myślę, że dużo nie pomogą. .


co powiedział ortopeda podczas wizyty czy były przeprowadzone jakieś badania ?
jak wyglądała rehabilitacja i co masz skierowane na następną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
ortopeda wypisał tabletki przeciwzapalne na 2 tygodnie, orteze na miesiąc, no a przy robieniu usg powiedzial ze jest stan zapalny, wiecej nie pamietam bo bylo to z pól roku temu. Na rehabilitacji miałem krioterapie, magnetronik i nie pamietam nazwy ale podłączali takie 2 nitki i to szczypało, na następną mam chyba to samo lub zbliżone.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To nie ma co się dziwić że też nie pomogło , choć trwa to już bardzo długo. Należałoby wybrać się na wizytę indywidualną do ogarniętego fizjoterapeuty/osteopaty jak chcesz daj znać skąd jesteś może będę mógł kogoś polecić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedowaga w okresie dojrzewania

Następny temat

Ból prawej nerki podczas biegania.

WHEY premium