SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławka olimpijska

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4231
To jest ławka olimpijska???
http://allegro.pl/item424960922_sztangi_obciazenia_i_inne_wszystko_i_tanio.html 

"Prawdziwego mężczyznę poznasz po butach, zegarku i manierach... reszta jest zbędna"

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami
własnej osobowości" - Terry Pratchett

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3082
taaaa to jest najnowszy prototyp nie udostępniony jeszcze zwykłym śmiertelnikom takim jak my temu szczęśliwcowi udało się wykraść wymiary oraz próbki materiału sprzeda to za grosze według mnie to dobry interes kupno takiej ławki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4231

"Prawdziwego mężczyznę poznasz po butach, zegarku i manierach... reszta jest zbędna"

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami
własnej osobowości" - Terry Pratchett

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3082
A te zaciski zakosił z zawodów ogólnopolskich a ja się zastanawiałem kto to ukradł jak ostatnio na tvp o tym mówili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Heheh... wiedziałem wcześniej tą aukcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4231
Dla takich aukcji warto przeglądać allegro!

"Prawdziwego mężczyznę poznasz po butach, zegarku i manierach... reszta jest zbędna"

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami
własnej osobowości" - Terry Pratchett

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
na tym to pudzian rekordy bil:D:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Aż mnie kusi żeby zadać pytanie sprzedającemu o tą ławkę ale to jutro bo teraz idę w kimono. nara koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprzedającemu chyba chodziło o to że na takiej ławce trzeba trenować żeby na olimpiadę pojechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
na takiej to chyba za kare;p;p Koledzy Koksy robimy sprzedającemu nadzieje ze jest zainteresowanie tyle wejsc w ciagu wieczora??:P:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka ;-)

Następny temat

Portal PSoS?

WHEY premium