SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławka + przyrzad do nóg.

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1445
siema, czy ma ktos.. ławeczke regulowana + modlitwenik + przyrzad do nóg? pisac!!

Próbuje przytyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7182
Mam do sprzedania Atlas Kettler Classic
(ławeczka regulowana, wyciąg, modlitewnik, stacja na nogi,butterfly)
https://www.sfd.pl/Sprzedam_Atlas_KETTLER_CLASSIC-t423073.html
Jeśli byłbyś zainteresowany to myśle, że napewno sie dogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1445
mam taki sam atlas:) hehe. tylko potrzebuje wiecej sprzetu;p

Próbuje przytyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
ja mam modlitewnik i ławke ale wszystko jest osobno (modlitewnik stacjonarny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Mam do sprzedania ławeczkę body sculpture http://www.nokaut.pl/oferta/body-sculpture-lawka-bw-3210.html dokłądnie taką w stanie bardzo dobrym, kompletna, sprawna wizualnie dobra, drobne ślady użytkowania niedrogo jakby co to odezwij się na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1445
sen90 : daj foty.. i cene

Próbuje przytyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602


za całość 450 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602


asaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602


sd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
Jedź na złomowisko kup kilka metrów masywnego całownika uruchom szlifierke kontową wiertarkę i spawarkę 3-4dni i sprzęt gotowy. lub pogadaj z jakimś spawaczem albo mechanikiem za pare złoty spżęt pierwszej klasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
sen90
---> @
wejdz na poczte.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KUPIĘ OBCIĄŻENIE I GRYFY

Następny temat

Kalipersy (cyrkiel) ACCUFITNESS AccuMeasure 3000 - pomiar tkanki tluszczowej

WHEY premium