SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
nie wiem czy to dobry dział do mojego pytania jeśli zły to z góry przepraszam

chcę kupić ławkę york b300+modlitewnik i mam jedno pytanie.czy na ławce york b300 można robić brzuszki?? wiem że ta ławka służy do ćwiczenia mięśni brzucha,ale nie jestem pewien czy jest tak dobrze przystosowana jak ławka york abdo board 250 do tego ćwiczenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3951
Zdjecia by sie przydały chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910


to jest b300



a to ta 2:)

Zmieniony przez - czokko w dniu 2009-10-29 21:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17870
Obie ławki są dobre do brzuszków. Ale zwróc uwage tez na kąt ławki, bo im większy kąt tym lepiej to wpływa na cwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
A gdzie sie na tej lawce na zdjeciu blokuje nogi - normalnie jest trzonek, ktory umozliwia zaprzec stopy. A tu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Zadaje to pytanie bo sceptycznie jestem nastawiony do tego typu sprzetu. Zanim kupisz to sprawdz ta lawke w jakims sklepie. Ja kiedys kupilem taki shit. Myslalem, ze to to samo co na silce, ale przystosowane do warunkow domowych. Mylilem sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Popatrz troche, ewidentnie widać gdzie jest blokada na nogi... w 2 ławce widzisz to od razu bo masz dwie pary trzonków no nie ? a w 1 ławce ta jedna para trzonków jest blokada na nogi a górna para jest zastąpiona wygodną zaokrągloną cześcią ławki. Z mojego punktu widzenia ta blokada jest ustawiona na wysokości piszczeli nie tak jak w 2 ławce przy samych stopach. Czy to nie popsuje komfortu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
tak na prawdę chodziło mi o tą blokadę myśle że ławka nr 1 sprawdzi się, dzięki za odp. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1285
na tej ławie możesz spokojnie robić brzuchy bo mój kumpel miał podobną. sam wycisnąłem na niej pare kropel krwi i tłuszczu....pozdr

Żyj własnym życiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
No na tym drugim linku faktycznie jest blokada na stopy, ale te walki... Na profesjonalnej lawce walki sa znacznie szersze. Te waleczki są cienkie - nie będą się wżynać w ścięgna. na pierwszej tez te wałki co zgięcie kolana na nich leży są strasznie wąskie. A stopy to trzeba blokować o ten podstawek na ziemi??? Lipa. Pisze to jako info jak ktos chce cos takiego kupic bo naprawde nauczylem sie na bledach. Kupilem taka laweczke, ale do wyciskania. Niby wszystko fajnie, ale jak na niej sie polozylem to okazalo sie, ze jest beznadziejnie. Niewymiarowe, brak mozliwosci regulacji. Osobiscie nie moglem wsadzic nog w ta "maszyne" do cwiczenia nog. Tu moze byc tak samo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem. Prosze o pomoc

Następny temat

Czy mój plan jest poprwany ?

WHEY premium