SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławeczka pozioma ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55


Witam mam podobna ławeczke ale cos mi nie gra lub sie na tym nie znam ławka ma 4 Regulacje

1 skos ujemny
2 chyba kąt 22.5 stopnia
3 chyba 45 a
4 a na 4 z 60 + nie jestem pewnien bo ławka nie ma nazwy :P a kupiłem z uszkodzonym oparciem tapicerowanym i byla tak luzem .... to tak czy potrzebuje ? czystego poziomu w ławce ? czy ten lekki oddziałuje tak samo ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Na każdym skoście jest trochu inna praca mięśni, nie zabardzo rozumiem pytanie na tej tu nie widać żeby miała skos ujemny, a jedynie w górę i płasko

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
kylo8 naisz normalnym językiem o co ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55
o to zdjęcie ławki która posiadam .. jak wyzej pytałem czy ona jest dobrze zrobiona ? ma skos ujemny a potem nie powinna byc na poziomo a nie odrazu jakis lekki skos w gore ?


Tu wprowadź tekst linku...

Zmieniony przez - kylo8 w dniu 2011-10-30 21:07:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
aha, teraz to wiadomo ocb. powinno być poziomo i dopiero skos, wada fabryczna, albo nie przemyślenie konstruktorów możesz spróbować wywiercić otwory by było poziomo, bądz dospawać haki, na których położysz tą rurkę i oparcie będzie równo.
Co do pytania czy potrzebujesz "czysty" poziom, to nie, wiele osób w ogóle nie robi WL poziomo tylko na skosie ujemnym i górnym.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa Czy Rzeźba ?! Pomocy

Następny temat

Siłownia Siłka Samoróbka

WHEY premium