SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łapanie masy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1921
Witam wszystkich,

Koleżanka ma problem Ma rocznikowo 17 wiosen, wzrost 164, waga 47, trenuje sezonowo tenis. Koleżanka chce przytyć. Starałem się tu cokolwiek znaleźć ale nie znalazłem żadnych wskazówek/porad/wyznaczników co do treningu masowego i diety na mase DLA KOBIET, wszyscy sie odchudzają Jako że już podjąłem się jej conieco pomóc w przybraniu masy, nie chcę jej zrobić krzywdy eksperymentami. Proszę was abyście w tym poście umieszczali wypowiedzi zawierające ww. wskazówki/porady/wyznaczniki/stosunki składników diety/zasady treningowe itepe. Z góry dzięki. Aha, prosiłbym o wypowiedzenie się w tym temacie (w miarę możliwości) Michaila, nie udało mi się z Nim skontaktować via e-mail.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1921
odswieżam i dziękuję za zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
oczywiście zblansowana dieta z dodatnim bilansem kalorycznym
primo zajżyj do odżywiania i przeczytaj o ustalaniu zapotrzebowania
drugie primo przeczytaj post 10 wskazówek żywieniowych

może trening siłowy też by się przydał

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Zakladam ze kolezanka jest poczatkujaca w te klocki.
A wiec na silce powinna cw 3 *tyg trening dzielony np
poniedzialek
-plecy
-biceps
-brzuch

sroda
-klatka
-barki
-tricepsy

piatek
-nogi
Oczywiscie mozna to ulozyc na wiele innych sposobow al epo co szukac dziury w calym.
Jezeli chodzi o diete to w 6 posilkach powinno byc rozplanowane 2g bialek na kg masy ciala i co najmniej 4-6g wegli. Nalezy zaczynac od 4g/kg i obserwowac reakcje organizmu.
Do tego dodaj zdrowe tluszcze tj. nasycone, jednonienasycone i wielonienasycone kwasy tluszczowe. Znajdziesz je w jajkach rybach oliwie z oliwek, oleju lnianym.
Pamietaj aby 25% energii z wegli bylo wkomponowane w 1 posilek i potrenigowy.
Powodzenia

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1921
Właśnie o to mi chodziło. DZIĘKI JACEK!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta nisko ww ,oceńcie,poprawcie .

Następny temat

zdrowe tłuszcze

WHEY premium