SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łopatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
mam problem, jakie wykonywać ćwiczenia aby ściągnąć łopatki bo matka mi ciągle mówi żebym poprawił swoją sylwetkę. staram się chodzić prosto ale myśle że to też kwestia mieśni. nie odsyłajcie mnie do atlasu bo przeczytalem go już z 100razy. i czy są jakieś dobre ćw na tylni atkon barków oprócz wznoszenia w opadzie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Nie ma :) to jest najlepsze izolowane :P, no mozesz robic wyciskanie sztangi siedzac z karku, wtedy chodza tylne i troche srodkowe kantony no i kaptur :P ja tez mam tak samo jak ty wystajace lopatki, okragle plecy, cwicz dalej, jak bedziesz mial duza klate to ci wypcha troche ramiona do tylu :)

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Zmieniony przez - sooo w dniu 2006-11-28 15:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Na tył barków to np unoszenie hantelek bokiem w góre w opadzie tułowia.
Na odstające łopatki przenoszenie sztangi lub hantelki w leżeniu za głowe.
Polecam bardziej sztange.

Podaj że piwo mie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny i korekty :-)

Następny temat

Jak mozna robic przedramie??

WHEY premium