SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łojotok :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Jak mozna zlikwidowac lojotok??? Siedze w szkole pare godzin a po drugiej lekcji juz ise caly blyszcze. Czy jest jakas mozliwosc zeby to zlikwidowac??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myj sie specjalnym zelem np. nivea viasge yang, nie stosuj kremow a jak juz to jhakis bardzo lekki...
ja tez mam podobny problem i nivea visage yang polecam (matuje skore) aha i nie ubieraj sie cieplo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
Ja mam tak samo :/. Co kilka przerw przykładam sobie chusteczki, to troszkę ściąga tego łoju...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
dermatolog !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem nie myc twarzy za czesto. Dwa 3 razy dziennie wystarczy tnz rano po szkole i wieczorem. Pozwolic zeby skora sie natłusciła tnz np. przez cały dzien nie wycierac tego łoju. Ja zauwazylem ze im czesciej myje tym bardziej sie przetłuszcza. No i kremy regulujace wydzielanie serbum nie znalazlem takiego ktory by pomagal w 100% ale zawsze cos pomoga. Ostatnio miałem soraya witaminowa terapia matujaca - krema aktywnie nawilzajaco matujacy na dzien a teraz mam soraya anty krem matujacy do cery tradzikowej i tłustej. Ja w szkole wycierałem w papier toaletowy na przerwie dobrze wchłania :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z nimi zrobic?

Następny temat

Maść nagietkowa

WHEY premium