SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka- opinie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3718
Witam, co myślicie o tej ławeczce:



Specyfikacja:
regulacja kąta nachylenia oparcja - 3 stopniowa
odległóści otworów regulacji oparcia (od najwyższeego):
1. 85 cm.
2. 76 cm.
3. 61 cm.
możliwość połóżenia całkowicie oparcia na stelarzu na wysokośći stelarza 45 cm.
regulacja uchytu rozpiętek - 3 stopniowa.
wymiary po rozłożeniu - całkowite: 157 x 125 x 111 cm. (dł. x szer. x wys.)
maksymalne obciążenie 170kg.
roztaw stojaków 56 cm.
trzpień na obciążenia - gr. 2,5 cm. i dł. 19 cm.
waga ławki 20 kg.
roztaw uchwytów rozpiętek 120 cm. (max.)
odległóść uchwytów rozpiętek od podłóża 68 cm.
wysokość siedziska od podłóża 47 cm.
trzczpienie na obciążenia dł.- 19 cm., grubości - 2,5 cm.
klucze do złóżenia w zestawie
blokady na uchwytach stojaków do sztangi.

Co o niej sądzicie?


Zmieniony przez - 4cesc44 w dniu 2011-11-11 15:44:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3718
1 zestaw jest rewelacyjny, ale raczej wybiorę 2 ze względu na fundusze. Myślę, że te stojaki z drugiego zestawu nie są takie złe?

Zmieniony przez - 4cesc44 w dniu 2011-11-11 22:25:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
badziew, miałem taką samą

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Moim zdaniem powinien powstac jaksi temat podwieszony czy cos, gdzie bylyby podane linki do sprzetow na silownie ktorym warto poswiecic uwage. W ktore warto zainwestowac. Powstaje strasznie duzo tematow gdzie ludzie sie pytaja o to czy kupic dany sprzet, czy jest on dobry, w 90% jest to chinski szmelc. A wiec, dla spokoju, wydaje mi sie ze jakis moderator powinien stworzyc taki temat. Byloby to pomocne dla ludzi ktorzy chca dobrze wyposazyc swoja silownie.

Zmieniony przez - gothmori09 w dniu 2011-11-11 15:58:29

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5652
Nie warto kupować. Ludzie czytający sfd - mniej obeznani, myślą, pewnie, że tutaj jest jakiś kult marbo i keltona, ale to nie o to chodzi. Dobra ławka powinna być spawana a nie śruby gdzie się da, z dobrego profilu. Nie wiem ile ona kosztuje, ale nie powiem nic nowego jak zaproponuje Ci coś od w/w producentów, najlepiej osobno stojaki i ławkę. Ławki tego typu jak wymieniona przez Ciebie mają strasznie wąsko rozstawione stojaki, niewygodnie się na nich macha. Poza tym serio takie ławki są mało stabilne, zobacz na profil na jakim stoi ta ławka ile on ma 15 cm? :) Nie warto wydawać pieniędzy na to bo po miesiącu treningu sam zobaczysz, że nie warto. 1000x wolałbym sobie sam zrobić ławkę niż kupić takie coś ;)

Mam taką ławkę:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-lawka-wielofunkcyjna-wzmacniana-l002.html
Z takimi stojakami:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-stojaki-pod-sztange-laczone-z-asekuracja-s004.html

I jak przyjdą do mnie kumple którzy też mają sprzęt w domu to pół dnia przeżywają jaki ten mój zaj**isty, lepiej odłożyć kasę niż potem żałować.

Oczywiście możesz wybrać jakiś tańszy zestaw, ja wziąłem tą ławkę bo można do niej dokupić prasę czy modlitewnik, a w moim przypadku też wyciąg który jednak troche przerobiłem i zintegrowałem go ze stojakami, by nie musieć go zmieniać z modlitewnikiem na jednej sesji treningowej(nie jest to takie łatwe ze spompowaną łapą ;D)
No i ważny dla mnie był ujemny skos, Ty możesz wybrać coś tańszego.

Zmieniony przez - Bochen123 w dniu 2011-11-11 16:18:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Mam ten zestaw ktory podal kolega wyzej, jesli bys sie na niego zdecydowal to pamietaj abys wzial odpowiedni rozstaw sotjakow masz do mozliwosci trzy, jesli Twoj gryf ma dlugosc 180cm to bierz rozstaw stojakow 100cm, jesli masz gryf ponad 200cm to bierz 110cm. Sprzet bharzdo dobry. Podczas cwiczen ani drgnie.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5652
Ja zamawiałem z tym starym designem jeszcze, teraz wyglądają jeszcze fajniej, planuje sobie mój sprzęt pomalować w taki sposób :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3718
A jeżeli mam gryf 150 cm, to te stojaki co podałeś będą do niego pasować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Tak, wez sobie rostaw stojakow 100cm.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3718
A co powiecie o tym zestawie ? :)

http://www.marbo-sport.pl/zestaw-1-lawka-mh-l008-stojaki-regulowane-mh-s001.html

Zmieniony przez - 4cesc44 w dniu 2011-11-11 17:08:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
moim zdaniem bedzie ok, ale wziłabym tą ławeczke a stojaki z seri pro, bea bardziej stabilniejsze

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3718
Dzięki za pomoc, raczej kupie coś z oferty marbo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to dużo?

Następny temat

Flouksetyna a treningi

WHEY premium