SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka lub atlas do 700zł

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 287
Tak jak w temacie. Zastanawiam sie co kupić ławkę czy atlas? Chciałbym poćwiczyć trochę w domu. Fajnie by było mieć coś dobrego i taniego. Myślałem że na atlasie można wytrenować więcej partii mięśni niż na ławeczce ale czytając różne fora userzy bardziej skłaniali sie ku ławeczce. Chciałbym abyście mi pomogli w wyborze odpowiedniego sprzętu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Najlepiej wolne ciezary na ktorych mozna przecwiczyc cale cialo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Masz już jakiś sprzęt czy po prosty chcesz rozpocząć swoją karierę z siłownią i masz do przeznaczenia na to 700pln ?

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Laweczka keltona 300zl, gryf dlugi 100zl, 2 gryfiki 50zl, gryf lamany 80zl, a za reszte obciazenie. Na poczatek wystarczy, a z czasem dokupisz wiecej sprzetu.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 287
Tak mam do przeznaczenia 700zł ale wolałbym kupić taniej. Pewnie myślisz o tej ławeczce http://www.allegro.pl/item298934347__bestseller_kelton_lawka_stojaki_spartan_ii.html . Nie wiem czy nie lepsza byłaby taka która ma osobne stojaki, możliwość leżenia głową w dół oraz z prasa do nóg(wiem że można dokupić). Jakie są opinie na temat innych firm robiących ten sprzęt np marbo-sport ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Ta lawka, ktora dales w linku jest bardzo dobra... ale jezeli chcesz taka z full opcja to ejst wiadomo, ze bedziesz potrzebowal wiecej floty. np.
http://allegro.pl/item295703192__bestseller_kelton_lawka_stojaki_tryton_iii.html 

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1007
Moim zdanie marbo sport to szajs i szkoda na niego kasy. Wystarczy porównać sobie zdjęcia ławeczki z keltona i ławeczki z marbo sportu to gołym okiem widać różnice. Osobiście wyznaje zasade że jeśli w tym momencie stać mnie tylko na cos taniego i widze ze to szajs to czekam az bede mial srodki na dobra i solidna rzecz. Jak narazie dobrze na tym wychodze. A co do wyboru to tak jak wczesniej bylo mowione, bez wolnych ciezarow nie warto i nie powinno sie kupowac atlasow ( no chyba ze masz tyle kasy zeby sie we wszystko wyposazyc ).

Jeśli wydaje Ci się że to już koniec nawet nie próbuj rezygnować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
Ja mam i ławke i wyciag z marbo i moge powiedzieć ze jak na domowy użytek to bardzo dobry sprzęt

gg3636284

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1007
Ale ciekawe ile wytrzymie ...

Jeśli wydaje Ci się że to już koniec nawet nie próbuj rezygnować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 287
Wydaje mi sie że ta ławeczka Ketler jest bardziej do profesjonalistów, mi jest potrzebna tylko do domowego użytku. Juz kilka pozytywnych opinii o marbo słyszałem no i jest dość tania. Mimo wszystko jeszcze sie zastanawiam. Najlepszym rozwiązaniem byłby używany Ketler lecz chyba ciężko taki dostać :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2413 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14605
xav10 chcesz kupic tanio lawke moj kumpel chce sprzedac napisz na gg 7279992

przejmuje kontrole nad tym kontem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadki

Następny temat

3210Avs magnus

WHEY premium