SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka Marbo Sport

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 115
Witam zainteresowany jestem poniższą ławeczką http://www.allegro.pl/item307243631_nowa_lawka_regulowana_stojaki_modlitewnik_marbo.html I teraz mam kilka pytać: - ktoś z Was moze ma tą ławke?? Jak sie sprawuje? - oparcie jest wyrzymałe? wg moich obserwacji trzyma sie na jakichś blaszkach <szok>... nie chce zeby mnie kiedyś połamało
- profil 40x40x2 ... lipny czy wystarczajacy na domowe warunki?
- jakość spawów?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
dobra firma, mam od nich wyciag, zmien post wpisuja tylko model nie dawaj linku do allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1383
Bierz smiało, mam od nich wyciag i jest bardzo dobry. Jak byłem u nich po wyciag to widziałem te ławki, w necie wydają sie takie niestabilne, ale tak na prawde, sa stabilne i dobrze zrobione, na pewno sie na nich nie uszkodzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1492
Hehe, ja za to mam od nich wyciag, modlitewnik i dwa gryfy, z całego asortymentu jestem zadowolony

"Czy przez ten trening można dostać biegunki? Bo ja dostałem ale nie wiem od czego."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3072
i kupiłes ten sprzęcik bo sie tez na tym zastanawiam ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
ja mam tą właśnie ławke, jestem ogólnie zadowolny bardzo z tym ze jedyny jej minus to to że oparcie lekko się chwieje na boki, ale nie przeszkadza to w treningu


pozdro

gg3636284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No to po cyklu :-(

Następny temat

Atlas ćwiczen na kompa...

WHEY premium