SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łapanie wody, kiedy? testo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie kiedy (+ / -) oma (e7d) zaczyna łapać wodę (i czuć, że działa)? Wiem to pytanie do wróżki ale ciekawy jestem jak to u was jest, bo tak przenalizowałem swój cykl z minionego roku mono + no-booster gdzie poszło 6kg - radocha nieziemska była do momentu tak 10 tygodni po, gdy zostało może z 0,5kg Chcę się teraz przed takim czymś ustrzec, wiec muszę do dila się udać.. ale on raz na 2 tygodnie jest wiec kapka.. a teraz całą kasę ładuje w diete (cała zamrażarka w piersiach kuraka - 25kg ) Na krecie spuchłem tak w 5 tygodniu..

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2009-06-12 14:17:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
to jak ci spada po kreatynie to nie wiem po co brać koksy

Zmieniony przez - imp0 w dniu 2009-06-12 14:20:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak po kreatynie miałeś tak duże spadki to dieta widocznie musiała kuleć

na temat omy sie nie wypowiem bo
to nie jest środek do moich celów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie po kreatynie tylko aakg co raczej jest normalne, ale nienormalne, ze tyle wody złapałem.. co do diety to faktycznie kulała, bo nie chciało mi się tłuszczy liczyć, wiec waliłem na oko, a potem, za ostro zszedłem z diety i zacząłem dużo mniej pić wody..

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2009-06-12 14:24:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
bo te 25kg piersi z kurczaka musisz ładować dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
emiloos kupowałem w hurtowi wiec sie nie czepiaj ok:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wez sie koorwa za miche zlap
to nie tluszcze Cie zalaly tylko wegle proste (cukry)

jak Ci po krecie spadlo 10 kg to widac ze nie masz zielonego pojecvia co robisz

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jordanwlkp sory ale pierd0lisz, wtedy na cyklu jechałem z mlekiem 0,5% i chudym twarogiem, jak sobie teraz to policzyłem wychodziło mi, ze w diecie mam 15g tłuszczy (czasem wiecej, po orzeszkach) :/ . Poza tym piszesz, że to nie węgle mnie zalały, a nie tłuszcze - ani jedno, ani drugie ww na poziomie 6g i białka 2,4 i nic mnie nie zalało prócz wody.. ktora zeszła jak pewien inteligent z forum stwierdził, ze jak odstawiam krete to mam trzymać diete przez 4 tygodnie na takim samym poziomie i trzymałem, a po 2 tygodniach przebiałczenia dostałem.. Wiec jak dokładnie nie znasz okoliczności to się nie wypowiadaj, tym bardziej, że poruszamy tu inny temat..

BTW czytaj ze zrozumiem 5,5kg straciłem wody (a nie 10kg).. z tego co piszą w książkach retencja wody na mono to do 5% m.c Tak wiec nie masz zielonego pojecia co piszesz

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2009-06-12 15:59:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
tak masz racje, nie mam pojecia, nie znam sie

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
przy takiej dawce nic sie nie lapie raczej, chyba, ze zresz jak prosie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
jezu....
skąd oni się biorą...
moje ulubione : a jordan to w ogóle się nie zna :) hehe
15 gram tłuszczu więcej to z orzechów
good idea :)
jaki gość 10 kg spadki po kretce
zero czegokolwiek: wiedza, kultura i wciskanie shitu :P

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolo+Deca

Następny temat

jak brac win+deka

WHEY premium