SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łaczenie dwóch rodzajów białka podczas jednego posiłku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115


Witam wszystkich:) Chciałem na wszelki wypadek upewnić się czy nie ma żadnych przeciwskazań dotyczących łączenia dwóch różnych rodzajów białka podczas jednego posiłku, np serek wiejski + odżywka białkowa albo serek wiejski + tuńczyk. Z góry dziękuję za sensowną odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
smialo mozesz laczyc. a myslisz ze gdyby laczenie roznych bialek bylo zle to bylyby odzywki typu matrix?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a jakie miały by być przeciwwskazania ? ..

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Dzięki za odpowiedzi jak już mówiłem chciałem się tylko upewnić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Co do przeciwwskazań to nie wiem jakie mogły by być, ale słyszałem, że jeżeli bezpośrednio po treningu łykam 5 tabsów BCAA to dopiero po 20 minutach mogę wypić odżywkę białkową no więc czemu nie można od razu, na raz tylko trzeba odczekać? Przecież i to jest białkiem i tamto też więc o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
jeżeli bezpośrednio łykasz bcaa to łącz jes lepiej z jakimś carbo albo banana wszam, a nie jeszcze białko chcesz dodawać

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
No chciałem dodać bo po treningu obiad mam możliwość zjeść dopiero po min godzinie (zanim się dojdzie do domu, ugotuje) a przy 2 metrach wzrostu 5 gr aminokwasów wydaje się trochę za mało (mówię o samym białku, bo 2 banany swoją drogą też jem). Ogólnie plan mam taki, że bezpośrednio po treningu łykam BCAA z 2 bananami po 20 minutach piję 30 gr białka i podgrzewam obiad (ciemny ryż, pierś z kurczaka), który jem po 30 minutach od wypicia białka. Zastanawiało mnie tylko dlaczego nie mogę zjeść BCAA popić białkiem i zjeść 2 bananów na raz, ale to nie stanowi jakiegoś problemu, po prostu byłem ciekaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślę, że dlatego, że by sie wymieszalo bcaa z bialkiem i nie byłoby tak skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
No tak, ale w białku (przynajmniej w białku trec nitroprogen) też występuje BCAA w ilości 13,93 g/100 g białka z tego by wynikało, że nie ma różnicy czy zjem BCAA i po 20 minutach białko czy zjem BCAA i od razu popije białkiem, no tak na chłopski rozum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Wiem, że takie pytania mogą się komuś wydawać inteligentne inaczej, po prostu tak jest i koniec, ale ciekawi mnie to dlaczego trzeba zachować odstęp tak samo jak to, że nie można kreatyny mieszać z mlekiem. Zanim się o tym dowiedziałem piłem Xpanda z mlekiem i czułem, że za***iście działał, więc nie wiem ile są warte wszystkie te teorie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój przypadek.

Następny temat

CKD a błonnik i nie tylko

WHEY premium