SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁOWICKIE czyli ile białka w białku?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 719
Przeszukałem forum i nie znalazlem odpowiedzi. Pytanie jw. chcialbym dowiedziec sie czy to bialko z allegro ma taki skład (lub przynajmniej podobny) do składu deklarowanego na opakowaniu. Z tego co czytałem wiele osob chwali jego smak, cena tez jest dla mnie wazna, wiec to bialko byloby dla mnie idealne.

Jezeli ktos robil badania tego wpc to prosze o info.

Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2561 Napisanych postów 5103 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78219
Witam!
https://www.sfd.pl/Odżywki_białkowe_wyniki_testów-t535163.html

tutaj masz test, Ostrowia wyszła fajnie, jest tania i tez dobrze wchodzi. Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko ja mam wrażenie że bananowa ostrowia smakuje jak kalafior? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Badałem łowickie kawowe bodajże i białka sfd(wanilia, truskawka), białka vitaminshopu(czeko-wiśnia) - ilość białka różni się śladowo od ilości z opakowania, (nie podam dokładnych ilości by mnie do więzienia nie zamknęli ), śmiało można te produkty kupować.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-11-03 10:02:26

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 719
@tomaszS te wyniki widziałem, dlatego nie ptam o ostrowie tylko o łowickie.

@Koniu wielkie dzieki, sog polecial

Mam jeszcze pytanie do pijacych łowickie. Który smak lepszy, kruche ciastko czy tiramisu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ostatnio byłem zmuszony kupić kruche ciastko jak jem z bardzo małą ilością mleka smak marcepanowy dla mnie ok ale może Koniu się wypowie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
nie wiem, nie jadłem nigdy łowickiego, miałem próbkę od użytkownika na badania.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2561 Napisanych postów 5103 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78219
s.m.p.a a jakie wcinasz na ogół?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10025
Koniu151 A mógłbyś przesłać wyniki tych badań na PM?

I'm Not a Human... I Am Machine.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Ja mam łowickie kruche ciastko, wcinam z wodą, i powiem ci że dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
TonyNr1
nie mogę przesłać dokładnych wyników, bo nie mam pewności, że nie pójdą dalej,
kiedyś firmy już straszyły sądem za badania, a ja w takiej sytuacji bezapelacyjnie przegrywam bo :

-tylko białka sfd pochodziły z zamkniętych opakowań.
-z tego co wiem by badać oficjalnie tego typu rzeczy trzeba być chemikiem-analitykiem, ja jestem chemikiem bioorganicznym, medycznym(nieskończone jeszcze). Co jest nieco bzdurne, bo badania stężeń białek(nie mówię o odżywkach) to coś co robi się na co dzień.

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-11-03 15:44:39

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa (ektomorfik, 181/63

Następny temat

dieta na mase dla ekto

WHEY premium