SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łącznie sustanolu Deki i trenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 214
Ale też nie mówisz lekarzowi że jedziesz na dopingu... Lekarz wpisuje informacje do komputera tam już zostaje jako dodatkowa informacja historia choroby. Bez paranoji oczywiście ale myślę że lepiej nie krzyczeć po gabinetach że strzelam jak w tarcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie mieszkasz w Skandynawii, bo tylko tam taka szopki, a gdy zachorujesz to zdychasz w szpitalu w kolejce na korytarzu... Dobrze zrobisz dajac test i dece. Obserwuj samopoczucie, bo deca doluje. Kup proviron wrazie czngo, bo poprawia nastroj.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2019-06-02 23:45:52
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 214
Nie mieszkam w Skandynawii ale znam tamtejsza służbę zdrowia. Możesz zdychac jeśli nie masz kasy lub ubezpieczenia. Mieszkam w Hiszpanii i tu zrobili podobnie. Państwo jesteś traktowany jak śmieć i twoje dzieci też, nie ważne kim jesteś. Prywatnie musisz spełniać wymogi ale za to masz lepsza opieke. Co nie znaczy że nie mogą mi powiedzieć żebym spadał bo jest szansa że mi serce lub wątroba siadzie. Przeliczaja pieniądze na stan zdrowia, musi wyjść im na rękę. Składka to 70e na miesiąc. Nie ma lekko kolego Polska to dobry kraj, szkoda że już zapuscilem tu korzenie i tu już zostanę. Dla wszystkich co podróżują pamiętajcie o Europejskiej karcie zdrowia, naprawdę warto. Inaczej na półwyspie iberyjskim dostaniecie rachunek za ewentualny pobyt nie daj Bóg w szpitalu. Dobra to się zaczyna robić program wujek dobra rada. A z deka to mam nadzieję że nie zepsuje mi tego bardzo dobrego samopoczucia jakie mam po Testo... Szkoda by było, ale każdy organizm ludzki to inny świat może zadziała bezkolizyjnie i nadal będę wesoły przystojny i zabawny ;)



Zmieniony przez - PacoPolaco w dniu 03/06/2019 0:53:35

Zmieniony przez - PacoPolaco w dniu 03/06/2019 1:02:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Nie zdążyłem doczytać do końca a już po nicku się domyśliłem że Espanol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 214
Czekam cierpliwie na efekty, czuję się bardzo dobrze. Mam tylko jedno spostrzeżenie, mianowicie bicie mieszanki testo i deka po całym tlowiu zostawia niezłe czerwone plamy. Już próbowałem osobno deke w zastrzyku w pośladki (mała ilość ale wnioskuję że lepiej walić w poslady deke a testo po tlowiu u ramionach) może na mnie tak działa ale zdecydowałem robić zastrzyki osobno. Jestem biały jak mlynarz i możecie sobie wyobrazić jak wygladalem po wystrzeleniu materiału w klatkę w barki biceps triceps. Komary tak symetrycznie nie tną... W szatni bardoz rzuca się w oczy a dla mnie im mniej osób widzi tym lepiej. Potem nikt mi nie powie że to co osiąga to nie naturalnie. Jak nie naturalnie jak to moje... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 214
A jeśli po dece samopoczucie ma być tak złe jak mam teraz to mogę jechać na tym i na testo non stop. Czuję się rewelacyjnie jedyne co to apetyt zaostrzony. Muszę się kontrolować, mam p******niecie z michy że nawet ciężko sobie wyobrazić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moment.... Ty w dniu strzalu wbijasz w kilka miejsc po troche czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 214
Tak, jadę po tlowiu I ramionach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co Ci sie tak dziurawic? Daj w jednej pompce co masz wbic (dd i tesc) i wbijaj na raz, ale codziennie w inne miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 214
Przyzwyczajony jestem, testo się świetnie rozchodzi po 2 dniach. Z resztą lubię tak i widzę dobre efekty. W przyszłym tyg już pojadę z samym teściem po tlowiu w poniedziałek, a we wtorek i czwartek polecę z deka po posladach, za czym nie przepadam, trzeba się wykrwcac do lustra ale ktoś u góry napisał ze deke możliwe że lepiej bić w duże partie mięśniowe I prowdopodobniej miał rację. Wiadomo że wejdzie głębiej niż insulinowkami. Wydaje mi się że na jedno wyjdzie a nie będę wyglądał jak by mnie pociely kubańskie komary.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naczyniak Zylny w mózgu a ćwiczenie

Wiecej