SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łączenie supli jak lepiej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Witam mam do Was pytanie bo słyszałem dwie podzielne opcje. Moim celem jest budowa w miare beztluczowej masy miesniowej. Cwicze 4 razy w tygodniu na silowni i tak po skończonym treningu biorę BCAA i ide biegać jakies 30 min(chcę troszke zrzucic brzuszka) po bieganiu pije carbo z bialkiem Trec Whey 100. I moje pytanie brzmi czy lepiej wpierw wypic carbo a jakies 15 min po tym bialko czy poprostu wsypac razem carbo i bialko i wypic po cardio czyli bieganiu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
osobiscie carb'a na redukcji bym nie brał, po treningu odrazu wypił białko, a do jakiejs godziny czasu zjadł normalny posilek potreningowy (wegle + białko, jakies warzywa)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
przede wszystkim autorze najpierw naradz sie sam ze soba co chcesz robic, budowac mase miesniowa czy zrzucac sadlo

bo to nie idzie w tym kierunku, ze kalorie spalane z tkanki tluszczowej zostana wykorzystane na budowe miesniowej... etc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Wiem ze nie da sie budowac masy miesniowej i rzezbic sie ale moj cel to budowa masy w miare beztluszczowej i po treningu jakies 20 min biegania chyba na budowe nie zaszkodzi a wrecz troszke powinno spalic tluszczyk czy nie? nie mam tamjakos duzo sadla mam 174cm i w tali kolo pempka 82cm. I co do laczenia supli carbo razem z bialkiem polaczyc czy oddzielnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
sam sobie zaprzeczasz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Jak chcesz zrzucić to wywal w ogóle to carbo bo to sam cukier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
IMO aero na masie np 2x week po 20 min sa spoko pomysłem

na siłowym ( 20 min przed aero jak je zaczniesz ) pijesz BCAA, po aero pijesz białko+carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
ok to carbo wywale jak tak i bialko bede pil;) dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
odnośnie jeszcze tego bcaa, to mozesz również brać przed treningiem siłowym, lub popijać w trakcie treningu siłowego jak i aerobów ;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pilnie potrzebuje pomocy bo ide do sklepu

Następny temat

Praca i siłownia

WHEY premium