SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łączenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1217
Witam ! Jak polaczyc Olimp Gainbolic 6000, Olimp Kreatyna Mega kaps, Olimp Vitamin, i do tego w dt Olimp Carbonox. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
oj gdybyś troszke poczytał to wszystko byłoby jasne:) kreatyna rano 5g i przed treningiem lub po 5g, gainer wedlug brakow w diecie ew bezposrednio po treningu, witaminy ja osobiście od razu po sniadaniu daje:) no i carbo przed treningiem ew po razem z kreatyną jeśli gainera bys nie dawał:)

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Osobną kwestią czy sa to odżywki dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1217
Dzieki tez o tym myslalem ze do sniadania dodam vitaminy, Dieta oczywscie jest, brakuje tylko troche kcal ktorych raczej juz nie zmieszcze wiec gainer (do uzupelnienia) bedzie po treningu wraz z kreatyna, a przed Treningiem Carbo i Kreatyna, w dnt 5g kreatyny wystarczy (tak mysle) . Czy te suplementy dla mnie ? czemu nie ? Gainerem uzupelnie to czego mi brak, witaminy sie nie obraza, Carbo w sam raz okolotreningowo, no i kreatyna bedzie pierwszy cykl.

Musze uzupelnic profil 18 lat, wzrost 178 cm, waga ~70 kg, staz okolo 7 miesiecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Aha w takim razie przyrostów życzę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko wpc 80...

Następny temat

KREATYNA + KAWA

WHEY premium