SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łączenie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
Witam mam krótkie pytanie. Czy mogę rozłożyć trening nastepująco :
1 klata triceps + barki
2 plecy biceps
Chodzi mi o to ,czy moeg tak połączyć klate trica i barki , czy lepiej tylko łączyć 2 partie mięśniowe .
Jest to trenign na mase po 20 seri na kazda partie .
Czekam na szybko odpowiedz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Może wrzuć cały rozkład?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
chodzi mi tylko o to czy moge laczyc 3 partie miesniowe w 1 dzien :)
za duzo pisania a przeciez wiadomo o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
chodzi mi tylko o to czy moge laczyc 3 partie miesniowe w 1 dzien

Możesz trenować całe ciało jednego dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Mogę podłączyć się do tematu ?
Mogę łączyć tak ?

Pon- Klata
Śr- Triceps-biceps
Pt- Nogi-barki
Sob- Plecy

Z góry dzięki, Wesołych świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Fuuun Twoje pytanie wskazuje na brak elementarnej wiedzy potrzebnej do komponowania planów treningowych.

Przykładowe podziały grup w rozkładzie tygodniowym aby uniknąć kolizji synergistów zostały przedstawione w artykule "MASA". Umiesz pisać to czytać pewnie też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Fuuun

Dlaczego-niezbyt duży mięsień(klatę)trenujesz solo-a połowę ciała(nogi) z barkami?

Przenieś bok i przód barków po klatce-tył poi plecach-i może być.
Nogi też wypadałoby oddalić troszkę od pleców.Więc:

plecy/tył barków
off
klata/barki
off
nogi
łapy
off

I następnym razem nie 'wbijaj się'-że tak powiem- komuś do tematu

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-12-25 13:05:09

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Dzięki sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ronnie nie można tolerować takiego śmiecenia. Powinien zadać pytanie w temacie do pojedynczych pytań albo założyć temat, ale jego wiek i brak stażu dyskwalifikuje go na starcie.

Łowienie sogów jest fajne, ale w dziale robi się burdel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Spokojnie...

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Są kurva święta więc jestem spokojny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do wszystkich ktorzy maja szerokie plecy:)prosba o pomoc

Następny temat

Masa 4 dni ! barki wtf?

WHEY premium