SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenie na drążku

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
Witam mam pytanie co mam zrobić żeby dobrze mi szlo ćwiczenie na drążku bo mam bardzo duży problem proszę o rade pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 141 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1801
zapytaj wujka google na pewno Ci pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
skoro pytasz tutaj to nie musisz wcale używać wujka i przeciążać nas szukających poważnych problemów
jak nie dajesz rady się podciągać to ćwicz siłowo ściąganie drążka (mi pomogło) albo podciągaj się z oparciem nóg na krześle. a poza tym jak zależy Ci na drążku to 3 razy w tygodniu po 3-4 serie i szybko zrobisz postępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
a jakieś odzywki brać żeby przybyło siły ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
Nie!!! i tak by nic nie pomogły,sam musisz,bez pomocy wtedy efekty lepsze.To tak jak z antybiotykiem,bierzesz za dużo to organizm słaby i samemu nie może sie bronić,tak samo tu brałbyś,potem odstawił i byś cienki był
jak nie mozesz zrobić powtórzenia na drążku to na początek ćwicz tylko opuszczanie,tak jak koledzy wyżej 3s np po max opuszczeń

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2010-07-07 23:37:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
na c*** Ci odżywki? szkoda kasy. lepiej wydaj kase na talk lub rękawiczki dobre żeby odciskow nie miec..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Łap za miche, poczytaj o zdrowym odżywianiu, i możesz też zainteresować się planem amstronga https://www.sfd.pl/Trening_Armstronga_na_poprawę_wyniku_w_podciąganiu_na_drążku-t442964.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Witam jestem tu nowy ... ale cwicze na drazku od ponad roku .. były tylko któtkie przerwy .. choroba itd. ;/ ale cwiczyłem 7 dni w tygodni dzien w dzien ... i moje pytanie sie tu pojawia czy nie za duzo tego było wszystkieo ?
mam 19 lat
174 ? cos koło ;p
waga 74
cwicze juz bardzo długo .. ogólnie wszystko ..
dzieki za odp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Plecy to duża partia potrzebuje trochę czasu na regeneracje, ale to wszystko zależy od tego jak to ćwiczyłeś, ile serii i co jeszcze ćwiczyłeś przy okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
jechałem tak ..
6 5 5 4 3
7 6 5 4 4
8 6 5 5 4
8 7 5 5 5
9 7 6 5 5
10 7 6 6 5
idt idt

duzo jezdziłem na rowerze i biegałem a do tego jeszcze basen był.
brzuch tez katowałem 6W , pompki teraz robie poniedziałek 100 wtroek 250 w kilku seriach i w paatek max ile moge. to tak w skócie chyba o niczym nie zapomniałem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
W skrócie to nie powinno dojść do przetrenowania przy samym podciąganiu jako ćwiczeniu na plecy, aczkolwiek to Ty powinieneś wiedzieć po Twoim samopoczuciu, bo każdy reaguje inaczej, ja bym robił przerwy od czasu do czasu, w ogóle to bym inny plan ułożył jeśli już mam mówić co bym zrobił :D

Muszę Cie zmartwić, Twój plan jest bardzo, bardzo kiepski, wręcz tragiczny, nie wiem co chcesz osiągnąć nim, ale cokolwiek by to nie było to raczej tego nie osiągniesz lub osiągniesz "coś" w bardzo długim okresie czasu, a mógłbyś znacznie szybciej gdybyś miał odpowiednią wiedzę. Poczytaj jak powinno się układać trening, albo poproś kogoś, aby Ci ułożył, lub zerknij do tematów podwieszonych. Ogólnie poczytaj forum, nie zapomnij o właściwym odżywianiu.

Zmieniony przez - darekk. w dniu 2010-07-08 14:39:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Usztywniacz.

WHEY premium