SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia z hantlami 2kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 324
witam!
Mam w domu hantle 2x 2kg. Jakie ćwiczenia mogę nimi wykonywać ćwicząc na mase?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5652
Żadne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Dwa małe hantelki to za mało, aby budować masę. Jak sobie wyobrażasz ćwiczenia na nogi, plecy, klatkę ? Jeżeli chcesz nabrać masy, to zapisz się na siłownię, bo musisz mieć dostęp do sprzętu, a po drugie musisz mieć dobrą dietę. Zajrzyj do atlasu ćwiczeń i zobacz o co chodzi w treningu na masę, potem ułóż sobie plan treningowy i dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 324
W takim razie, co mogę ćwiczyć tymi hantlami? czy może są one bardziej do jakiegoś aerobiku a nie do robienia siły/masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
"siły/masy?" Ty się serio pytasz?!
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 324
Serio. Wiem, że dla doświadczonych to może być głupie, ale ja jestem dopiero początkujący w tym sporcie...
Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1807
odpowiedz sobie sam... jak chcesz robić siłę 2kg hantelkami? :P
żeby były efekty pracy musisz mieć dostęp do sprzętu najlepiej gdybyś zapisał się na profesjonalną siłownie bądź sam skompletował odpowiedni sprzęt jednak co jak co ale zapisanie się na siłownie jest sprawą o wiele szybsza i prostsza od kompletowania własnego sprzętu ;)
i pamiętaj, że dieta to podstawa ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 324
ok. dzięki za odpowiedź
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
trening domatora da ci wiecej niz te hantelki ;)
1

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Sprzedaj te hantle i ćwicz w domowych warunkach...
Lepiej ci to wyjdzie niż machanie 2 kg hantalami przez 2h
1

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę/siłę do poprawy

Następny temat

Pomocy problem łapa

WHEY premium