SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia rehabilitacyjne - kręgosłup

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1904
Witam , mam zniesienie lordozy szyjnej , zwężenie krążka międzyokręgowego c4-c5 i c5-c6. Chodzę na rehabilitację mam zabiegi i masaże. Mam kilka pytań:
-muszę wzmocnić mięśnie pleców i grzbietu. Mam przypisane 3 różne ćwiczenia na mięśnie pleców i 3 na mięśnie w okolicach szyi . W przypadku mięsni ramion i okołoszyjnych głównym celem jest rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni w przypadku pleców wzmocnienie mięśni pleców : mam pewne wątpliwości wg rehabilitanta ćwiczenia mam wykonywać 3 razy dziennie , każde ćwiczenie w 3 seriach po 10 powtórzeń. Z tego co mi wiadomo to daną partię nie powinno się tak często ćwiczyć . Tzn co 2 czy 3 dni. Rehabilitant przypisał mi ćwiczenia 3 razy dziennie. Czy powinienem postąpić wg jego zaleceń ad częstotliwości?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Jakiego rodzaju to sa cwiczenia?

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 997
Nie do konca wiadomo jakie to sa cwiczenia, ale znajac zycie to sa bez obciazenia i nie sa zbyt obciazajace. Pozatym celem tych cwiczen najczesciej jest zwiekszenie wytrzymalosci wiec jak najbardziej masz sie stosowac do zalecen.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze stawem skokowym

Następny temat

Naderwany mięsień uda

WHEY premium