SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia na klatke piersiową

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1393

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1621
W treningu na mase jasno jest napisane ,ze serie na te partie[duzych] miesni] powinny wynosić 10-12 serii...
Tak więc moje pytanie brzmi...
Czy w każde cwicznie na klatke np: wycsikanie na lawaczce, musi miec 12 serii. Czy razem wszystkie cwiczenia na klatke maja miec 12 serii. Dodam ,ze mam tylko 16 lat i chce wiedzieć ile mam robić serii aby było efektywanie i bez kontuzji.

Z góry dzięki za odpowiedz P

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2135
10-12 seri lacznie calego treningu na klatke .

Podziel sobie rob z progresja i uzywaj takich ciezarow zebys mugl wykonywac technicznie cwiczenie to wiecej da niz wyciskanie na sile ktore nic nie da bo bedzie zle wykonane a mozesz sie nabawic kontuzji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7377
Powinieneś zadać to pytanie w dziale dla początkujących, wiesz?

Ale tak czy siak..12-16 serii GÓRA TYGODNIOWO. Na duże partie mięśniowe. Ja własnie od siebie polecam nie przekraczać na klatę 12 serii tygodniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1621
dziekuje bardzo za odpowiedzi i przepraszam za pomylke działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 382 Napisanych postów 37469 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126387
http://www.sfd.pl/ENCYKLOPEDIA_ZAAWANSOWANYCH_do_roku_2009-t501673.html

ja ze swej strony dopowiem, ze przed zakladaniem pochopnych tematow może "chronic" powyzszy link połaczony z chęcia czytania.

ten temat zamykam.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-11-27 17:25:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Własny plan do poprawy, Obszerne info- proszę o korektę i rady

Następny temat

problem z brzuchem!pomoc

Shaker