SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia + dieta ekto

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11286 Napisanych postów 119482 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1393328
zacznij od tego jak nic nie pójdzie to dowalisz, kalkulatorom nie ma co ufać, nie można porównać ostrowi do activatora bo jedno to białko a drugie gainer.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1022
Dobra, ale co mi się bardziej przyda w tej diecie? białko czy gainer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11286 Napisanych postów 119482 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1393328
a czego w diecie Ci brakuje?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1022
No teoretycznie białka, ale gainer potreningowy chyba zwiększa regeneracje mięśni, a białko i tak ma. Ja jestem kompletnym amatorem, dlatego pytam się o każdą możliwą rzecz, bo sam nie wiem nawet kiedy gainer a kiedy samo białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobra, poczytałem trochę i z tego co zrozumiałem to gainery się stosuje do podbicia poziomu kcal i traktuje się je jako "dodatkowy posiłek". Wynika z tego że mam stosować samo białko, bo kcal mam na przyzwoitym poziomie. Zgadza się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 36399 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297123
Możesz wypić sobie porcję białko od razu po treningu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I taki mam zamiar:] Czyli trzymać się po prostu diety, wpc po treningu(chyba wybiorę OLIMP WPC, dobry pomysł?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam,
Byłem zmuszony zmodyfikować nieco diete i zrezygnować z porannego szejka... czy nadal jest ona dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
coś obrazki się nie wyswietlają, tu mozesz odjąć a n więcej białka dodać gdzie indziej o te 20g.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fac41e0add2d1ba4.html Tu masz linka do diety:] Zamieniłem białko na olimp wpc 100% i wychodzi mi 170g białka na dzień. Starczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o wzrost bicepsu 2

Następny temat

Co i gdzie trenować w Radomiu.?

Fruzelina