SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenie z nadwyrężonym nadgarstkiem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Siema.

Co można ćwiczyć przez ok 3 tyg co nie angażuje nadgarstka?
Jest nadwyrężony i to konkretnie, opierać się na nim nie mogę, więc o ćwiczeniu za jego pomocą mogę pomarzyć.

Skupie się na nogach przez najbliższe dni. Z ćwiczeń, nad którymi myślałem:
-przysiad
-wspięcia
-GM
-brzuch

Nie mam za wiele pomysłów. Może ktoś z Was podrzuciłby jakieś ćwiczenia? Na czas ćwiczeń owinę łapę bandażem elastycznym, tak, żeby się nie powyginała za bardzo.

I jeszcze pytanko: co można robić z takim nadgarstkiem, żeby w miarę szybko odzyskał sprawność? Jakieś ćwiczenia wspomagające? Może delikatne rozciąganie? Czy po prostu łazić cały czas z bandażem i usztywnić jak najbardziej? Oczywiście pomijam smarowanie maścią typu Fastum, bo to wiadomo.

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
powinieneś chyba usztywnić i nie nadwyrężać go w żaden sposób przez kilka najbliższych dni.
byłeś z tym u lekarza??
co do ćwiczeń to nie wiem, jak masz dostep do atlasu to rozpiętki siedzac bys mogl jeszcze, najlepiej jakbyś zrobił z tydzien przerwy, jak troche bół puści to będziesz mógł włączyć jakies cwiczenia gdzie tylko trzymasz ciezar, np. szrugsy,
na prostowniki mozesz wykonywac prostowanie tułowia z opadu, najlepiej jak ktoś ci zablokuje nogi na ławeczce lub rzadku taboretów, połozysz hantelke albo odwaznik na przedramionach i jakos powinno pojsc, poszukaj coś w treningu domatora może są tam własnie jakies takie ćwiczenia
oprócz tego mozesz tez wykonywac rozne aeroby i rozciągania żeby nie siedziec bezczynnie.. biceps, triceps, klatka, barki praktycznie odpadają, plecy właściwie tez ;/

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Kontuzja= sie przerwa... Ten tydzien czy 2 cie nie zbawi, a jak doprawisz sobie to kontuzja moze cie wylaczyc na zawsze, a nie na 1-2 tyg.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

zacząłem masę, przeszkadza mi brzuch...

WHEY premium