SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na wiosłach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
Bardzo proszę o pomoc. Pragnę wrócić chociaż do mojej poprzedniej wagi 59 kg. Obecnie 64 po powrocie z Anglii powolutku idzie w górę odkąd znowu jestem na garnuszku u mamusi Mam do dyspozycji rower stacjonarny (nie przepadam) i wiosła. Mogę zrezygnować ze słodyczy- potrafię się bez nich obejść. Nie umiem się sama dobrze zmierzyć więc pomiary nie są za dokładne- aczkolwiek dużego odstępstwa nie będzie

Płeć: Kobieta

Wiek: 24

Waga: 64

Wzrost: 167

Obwód klatki: 90

Obwód ramienia: 28

Obwód talii: 70

Obwód uda: 56

Obwód łydki: 33

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: strona nie działa

Aktywność w ciągu dnia: praca siedząca.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Codziennie wiosła przez 20 minut.

Odżywianie: Jem raczej zdrowo, ale w posiłkach nie brakuje ani tłuszczu ani cukru niestety. Normalnie moja waga wahała się pomiędzy 59 a 60 kg. Przytyłam do 69 kg podczas pobytu w Anglii. Przez pół roku zdołałam zejść do 64.

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: Zwyrodnienie kolana prawego i jak stwierdził mój lekarz "obluźnione więzadła w kolanie".

Preferowane formy aktywności fizycznej: No cóż, mam do dyspozycji rower stacjonarny, zwykły i wiosła. jestem w stanie ćwiczyć do 5 razy w tygodniu myślę, że po godzinie.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Apple fit, chrom.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Nie planuję, aczkolwiek pójdę za dobrą radą jeżeli doradzicie coś odpowiedniego.

Stosowane wcześniej diety: Kopenhaska- totalna klęska. Przytyłam w ciągu tygodnia jeszcze więcej niż straciłam. Teraz wiem, że był to wielki błąd- poczytałam więcej na ten temat. Człowiek uczy się na błędach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Ułoż dietę i daj do sprawdzenia. A wiosła i rowerek to bardzo dobry pomysł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na przytycie!! Waże 53kg :O:O:O:O:O

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny.---- -SOGI- ----

WHEY premium