SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na płaskiej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Cześć. Jakiś czas temu pisałem w dziale dal początkujących podobny teamt ale chłopaki nie bardzo dali mi odpowiedz, więc może spróbuje tutaj. Mianowicie mam w domu do dyspozycji tylko ławkę płaską bez skosów + hantle sztanga i brak chwilowo dostępu do normalniej siłki.
Chodzi o trening klatki. Robię tak :

wyciska sztangi na płaskiej 4x 12-8
wyciskanie hantli na płaskiej 3x 10-8
rozpiętki też płaska 3x10

pytanie jest takie czy nie za dużo tego w jednej płaszczyznie (na płasko) a jeśli tak to może maice jakiś pomysł jak inaczej rozłożyć ten trening. Proszę o odpowiedz.

pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
więc jaka dali Ci odpowiedź?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2011-02-07 17:21:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
wyciska sztangi na płaskiej 4x 12-8
wyciskanie hantli na płaskiej 3x 10-8 ---> podłóż 3 talerze z jednej strony i masz skos
rozpiętki też płaska 3x10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dali odpowiedz taką jak tu z podłożeniem czegoś i w ten sposób zrobieniem skosu tylko że tak jak pisałem tam, również nie da rady tak zrobić bo stojak na sztangę mam połączony z ławką i to wszystko by mi się skulało na głowę.

Zmieniony przez - tey w dniu 2011-02-07 18:41:20

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ile ćwiczysz?

Masz poręcze?

Jeżeli ćwiczysz dłużej niż 2 lata-koniecznie chcesz pobudzić górę klaty:

1.Wl 4x5p
2a Pompki z nogami na podwyższeniu 3xmaxp
2b Wyc. hantli wąsko młotkowo poziom 3x8p
3.Gilotyna 3s-10p
4.Krzyżowanie high-high 2x12p

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dzięki wielkie za odpowiedz. Pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łaczenie parti mięśniowych

Następny temat

Ocencie TRENING

WHEY premium