SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na 6pak

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 178
Witam, mam 15 lat i wagę 90kg przy 185cm wzrostu.
Chciałbym rozpocząć trening, który umożliwi mi uzyskanie 6 paku. W internecie wyczytałem, że dobrym sposobem na mięśnie brzucha jest plan treningowy A6W, lecz nie wiem czy przy mojej obecnej masie coś się pokaże. Dlatego też znalazłem parę treningów na spalenie tłuszczu z brzucha:

W tym temacie jestem totalnie zielony, dlatego też piszę tutaj wątek.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2019-08-21 15:18:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
nie wklejamy obcych linkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
15 lat, 185cm i 90kg... zgaduję że sporo tłuszczu. Nie ma ćwiczeń na spalenie tłuszczu z brzucha. Są ćwiczenia na zbudowanie mięśni brzucha natomiast spalanie tłuszczu odbywa się poprzez odpowiedni deficyt kalorii. Tłuszcz spalany jest z całego ciała, przy czym ten na brzuchu zostaje na sam koniec niestety. Ćwiczeń jest mnóstwo, brzuch stabilizuje całą sylwetkę. Zacznę od tych najbardziej wskazanych; martwy ciąg, przysiady, wyciskanie sztangi stojąc, brzuszki, AB wheel, plank, russian twist, allahy, spięcia na wyciągu siedząc, unosy nóg w zwisie, rowerek, nożyce, itp. itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
A6W nie jest dobrym planem i lepiej nigdy go nie stosuj , wprowadz odpowiedni trening calego ciała + dietę i daj sobie trochę czasu a efekty zaczna sie pojawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 178
Jak rozumiem, mam ,,wprowadzić,, deficyt kalorii. Sprawdziłem na stornie i moje zapotrzebowanie to 2500kcal, czyli jeżeli ograniczyłbym to do 1500kcal i wprowadził odpowiednią dietę(mógłbym prosić o jakąś dietę, którą polecacie?) i stopniowo wprowadzał trening całego ciała, ale właśnie jakie ćwiczenia? Tutaj również chciałbym prosić o jakąś poradę ćwiczeń, najlepiej takie, które mogę wykonać sam w domu bez przyrządów(oczywiście jak jakiś kosztuje ok.50zł to mogę pozwolić sobie na zakup)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
No nie, jeśli faktycznie masz zapotrzebowanie 2500kcal to przy 1500 nabawisz sie kłopotów, a w najlepszym razie obrzydzisz sobie diety i treningi. Założ temat w dziale "Odżywianie i odchudzanie", tam Ciepokieruja po kolei.
Pompki, przysiady, podciąganie (jeśli masz na czym). Za 50zł to nie wiem czy cos kupisz, może ekspander do rozciągania albo z jedną hantlę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 824
Z autopsji wiem , że jeżeli utniesz zbyt dużo kalorii ,to metabolizm ci spowolni wiec w konsekwencji będziesz chudł wolniej i przez tak niski deficyt będziesz się czuł jak g****. Więc - 500 kalorii to odpowiedni deficyt (jeśli chcesz redukować). Możesz zacząć biegać i wykonywać ćwiczenia interwałowe, aby szybciej schudnąć.Zapisz się na siłownię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Co do budowy mieśni brzucha to https://www.sfd.pl/[Art]Trening_mięśni_brzucha-t949283.html

Ale jak sam napisałeś że tłuszcz siedzi to zacznij od redukcji, nie ma ćwiczen typowych na spalanie tkanki tłuszczowej z tego rejonu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 178
Czyli na początku radzicie zejść z wagi(80kg?), a nastepnie przejść do budowy mięśni brzucha, ale jest mały problem, w wątku, który mówi o budowie mięśni jest mowa o ćwiczeniach do których jest potrzebne sprzęt(m.in ławka itd..). Ja nie mam możliwości wykonania takiego ćwieczenia w domu, a zapisanie na siłowanie trochę nie wchodzi w grę(w moim mieście to koszt ok.100zł miesięcznie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Możesz wrzucic fotkę do oceny to zobaczymy ile tego tłuszczu jest. Ćwiczenia są ważne, ale jak nie masz możliwości trenować siłowo to można robic to co jest za darmo czyli ćwiczenia z masą własnego ciała czy bieganie. Wazna jest równiez dieta, żeby schudnąć wystarczy jeść mniej i pozwolić organizmowi karmić się zgromadzonym tłuszczem. Możesz zbierac pieniążki i stopniowo dokupowac jakieś sprzęty do treningu w domu, na dłuższą metę na pewno wyjdzie to lepiej niż karnet na siłkę za 1200zł rocznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 178
Czyli ćwiczenia typu pompki czy bardziej wyszukane? Hantle jak również drążek mogę zakupić w najbliższym czasie. Fotkę wyślę jutro, dzisiaj już za ciemno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW wyniki

Następny temat

Plan do oceny ;)

WHEY premium