SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia dla początkującego.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Witam!
Otóż mam taki problem. Chcę nabrać masy i to wyrzeźbić a nie wiem jaka dieta będzie dla mnie dobra. Niestety nie mam dostępu do siłowni. Mam 17 lat, 176cm wzrostu i około 65 kg wagi, obwód bicepsu 30cm, klatki, 95cm a pasu 82cm. Chcę dobić dobrej wagi do wzrostu, ale nie wiem w jaki sposób. Proszę o napisanie diety na masę lub wskazanie wątku do tego. Proszę także o napisanie ćwiczeń, które mogę wykonywać bez siłowni np. pompki, brzuszki. Ile serii, po ile w serii ćwiczeń, intensywność treningu itp. Bardzo proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6877
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html zakładka domator https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html odżywianie

Wylicz zapotrzebowanie kaloryczne, ułóż dietę i trening potem wrzuć tutaj, ktoś bardziej doświadczony Ci sprawdzi i pomoże...

Nikt tutaj nie zrobi za Ciebie roboty.

Powodzenia.

Zmieniony przez - KANwa w dniu 2012-03-19 19:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Nikt za Ciebie nie odwali brudnej roboty :D
Poczytaj na temat diety i postaraj się coś ułożyć i wrzuć to i sprawdzimy.

Zmieniony przez - MrSiekacz w dniu 2012-03-19 20:17:07

Sztangą rzucam jak Burneika aż mi k***a łapsko pęka :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie tego co robie..

Następny temat

Fluor158// Masa

Wiecej