SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia dla mojej dziewczyny- dolne partie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 286 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1927
Hello,
No wiec moja niunia chcialaby troche schudnac z ud, a zwlaszcza z lydek, troszeczke mozna i z brzuszka, ew. cos na ujedrnienie posladkow. Reszta jest w porządku. Jesli chodzi o aerobik to w moim miescie nie ma takiego czegos, a szkoda. Ja sam w domu mam lawke, hantelki, obciazenia, maszynke na nogi przy lawce (cos jak w atlasie). Chcialbym sie dowiedziec czy skutecznie byloby jesli robilaby np przysiady, wspiecia na palce, lub tez cwiczenia na tej maszynie z obciazeniem powiedzmy 15kg? Nie wiem jak to wsio zrobic zeby np te nogi nie zaczely jej rosnac. Jak z powtorzeniami, ciezarem, seriami, przerwami miedzy seriami itp... Jesli chodzi o bieganie to teraz niebardzo bo zimno zreszta slyszalem taka teorie ze od biegania albo skakania na skakance cycki chudna- moze ktos potwierdzi lub zaprzeczy tej teorii? :) Bardzo bym prosil.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gryka w lusce i bez

Następny temat

Oczekuję pomocy

WHEY premium