SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia brzucha w domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 568
Siemka,
Chodzę na siłownie w szkolę, a w domu chciałbym ćwiczyć mięśnie brzucha. Progres na siłowni jest :D ważę 60 kg a na klatkę biorę 90. Jednak że nie wiem jak ćwiczyć w domu. Ćwiczyłem A6W Jednak że wyczytałem że szkodzi na kręgosłup.
Czy to jest prawda? Jakie ćwiczenia polecacie?
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
@Viren Twoje powody mnie przekonują. Dzięki wielkie za link, zaraz czytam.
I przestaję powtarzać ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
Popraw najpierw gramatykę i budowę zdań.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 568
facemob
Popraw najpierw gramatykę i budowę zdań.
Ah... kocham polaczków, zamiast pomóc normalnie szukają tylko sposobu i możliwości aby pokazać że nie pomogą innym tylko i wyłącznie dlatego bo wolą unosić się... hmm? BURACTWEM i wytykaniem innym wszystkiego czego sie tylko da :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 568
DZIĘKUJĘ !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
sw13zy
facemob
Popraw najpierw gramatykę i budowę zdań.
Ah... kocham polaczków, zamiast pomóc normalnie szukają tylko sposobu i możliwości aby pokazać że nie pomogą innym tylko i wyłącznie dlatego bo wolą unosić się... hmm? BURACTWEM i wytykaniem innym wszystkiego czego sie tylko da :)


Buractwem jest niszczenie języka rodzimego i robią to właśnie tacy jak Ty czyli POLACZKI. Wytknąłem Tobie tylko to, a nie jak piszesz wszystko co się da. I nie unoszę się, a pouczam. Warto chodzić do szkoły by wiedzieć kim są POLACZKI a kim POLACY, bo jak widać nie masz o tym zielonego pojęcia. Pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 568
facemob
sw13zy
facemob
Popraw najpierw gramatykę i budowę zdań.
Ah... kocham polaczków, zamiast pomóc normalnie szukają tylko sposobu i możliwości aby pokazać że nie pomogą innym tylko i wyłącznie dlatego bo wolą unosić się... hmm? BURACTWEM i wytykaniem innym wszystkiego czego sie tylko da :)


Buractwem jest niszczenie języka rodzimego i robią to właśnie tacy jak Ty czyli POLACZKI. Wytknąłem Tobie tylko to, a nie jak piszesz wszystko co się da. I nie unoszę się, a pouczam. Warto chodzić do szkoły by wiedzieć kim są POLACZKI a kim POLACY, bo jak widać nie masz o tym zielonego pojęcia. Pozdrawiam


AHA. Jak masz coś dodania w związku z moim pytaniem to dodaj. A jak nie to sie zamknij i idz wytykać innym błędy językowe.
Zapamiętaj sobie tylko takie motto: " NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU " :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Chciałbym zobaczyć te 90 na klatę przy tej wadze. Jest to oczywiście możliwe, ale raczej rzadkie u "niewyciskaczy". Jak możesz, to wrzuć filmik.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2016-01-13 19:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 568
Dobrze, postaram się nakręcić na następnym treningu dopiero ( poniedziałek lub wtorek )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ile masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 568
karzełek :D 1,70
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja planu

Następny temat

Ćwiczenia

WHEY premium