SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwicze od 5 miesięcy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Siema. Ćwiczę codziennie od 5 miesięcy 20x5 5 seria wycisk robie już 40. Pieć miesięcy temu nie mogłem zrobić nawet jednej pompki no ale jakos dziś moge zrobić 40 :) siła wzrosla ale miesnie nie urosły jak dla mnie może troche triceps ale biceps na którym najbardziej mi zależało został chyba taki sam jak byl a i dodam ze schudłem 30kg waże 70 ponad 180cm wzrostu.

Co mam zrobić zeby te mięsnie zaczeły rosnąc i zwiekszyć siłe na silownie nie pójdę mam do dyspozycji własny ciężar i drążek rozporowy na którym podciagne sie tylko dwa razy podchwytem jeśli mam startowy kąt 90 stopni w łokciu

dodaje aktualne zdjęcia
a i sorki ze takie powycinane ale chciałem zrobic je ladnie w jednym zdjeciu ale troche nie wyszlo w paincie :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Zacząć jeść. Weź się za dietę i będziesz rósł zdrowo :). Dział odżywianie podwieszone posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Dział treningu w domowych warunkach, odwiedź go.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skrzywienie klatki chyba nietypowe ( ćwiczenia )

Następny temat

Alternatywa ćwiczeń biorąc pod uwagę obciążanie kręgosłupa.

WHEY premium