SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćpaj sport - Sobota

temat działu:

FILMY

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 3579 Napisanych postów 42510 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501440
Ćpaj Sport z Sobotą.

Raper Sobota będzie trenował pod okiem wykwalifikowanych trenerów z Olympia Team: Jabiego, Dymka, Grześka i Przemasa.

Chłopaki z Olympia Team nie tylko będą z nim ćwiczyć, ale także ułożą mu odpowiednią dietę i dobiorą suplementy.

Z odcinka na odcinek będziemy mogli zobaczyć jego postępy w dojściu do formy.

Nie wiem z jaką częstotliwością będą pojawiać się odcinki, bo pierwszy wyszedł w połowie listopada, a drugi pod koniec stycznia.

Będę wrzucał odcinki na bieżąco.

odc. 1:

odc. 2:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78719
Przednia akcja jak już pisałem w innym temacie

Never give up!

Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 3579 Napisanych postów 42510 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501440
ciekawy jestem co z tego wyniknie, jaki będzie efekt końcowy, skoro projekt jest tak nagłaśniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 810 Wiek 104 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8814

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1368 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10095
Czekając na 3 odcinek można posłuchac piosenki która zapewne inspirowała Sobote do tej akcji :)

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 491
warto posluchac niektorych jego kawalkow np "Do gory leb" dobrze siada na motyw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1368 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10095
ta sporo ma dobrych kawałków :) swoja drogą dlugo nam sobota każe czekać na ten 3 odcinek...

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wydaje mi sie ze zrobia z niego niezla swinie :) jakies info kiedy bedzie 3 odc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
wiem, że mają nakręcony już nawet5 odcinek, ale kiedy zaczną montować i wstawiać na YT to nie wiadomo

daję fotki z formy na początku marca:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
fest dobrze :) ale co sie dziwic pod okiem takich profesjonalistow. :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

YOU CAN DO MORE THAN YOU THINK!

Następny temat

Football Motivation