SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ĆWICZENIA SPOWALNIAJĄCE BOKSERA ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Tak jak w temacie jakie są ćwiczenia na siłce/domu, które w znacznym stopniu spowalniają boksera? wiedza się przyda pozdr

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Te co głupio robisz.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Generalnie w ogóle siłownie z SW trzeba łączyć dość ostrożnie, a spowalniają przede wszystkim ćwiczenia robione powoli i z dużym obciążeniem.

Pewnie teraz będzie z dziesięć odpowiedzi typu "a Tyson/Crocop/Kliczko brał na ławeczce 200 kg i wcale nie był wolny", ale nie czarujmy sie, to są goście którzy mają codziennie kilka treningów, osobistego trenera, itd. Ja poleciłbym przede wszystkim większe serie z mniejszymi obciążeniami i w ogóle nieprzesadzanie z siłownią. Zresztą możesz sobie wygooglować workouty czołowych zawodników MMA i samemu wysnuć wnioski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Oto mi chodziło GB pozdr

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ale ja nie wiem o co chodzi. Nie ma ćwiczeń spowalniających. Może ich metoda wykonania może mieć skutki spowalniające, ale ćwiczenia same do siebie nie spowalniają. To jasne, że jeśli zarzucisz na ławeczce 200kg albo na martwym ciągu 300kg to wtedy siła maksymalna weźmie górę, ale jeśli zrobimy te same ćwiczenia z obciążeniem 40-50kg to skutek będzie inny. Powyżej wyjaśnił już GB. Igor było już mnóstwo tematów o tym jak się ćwiczy na siłowni pod SW.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
bokser wiem lecz od nie dawna troszku przytyrałem na siłowni, a boks to moje całe życie, z obawy o swoje wyniki nie dziw się że pytam pozdr

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
"Zresztą możesz sobie wygooglować workouty czołowych zawodników MMA i samemu wysnuć wnioski."

Niech przy okazji wygoogluje ich cykle, diety i profesjonalny trening Nie czarujmy sie. Wystarczy spojrzeć na muskulature zawodników z cięższych kategorii i od razu widać, że siłownia również jest u nich na porządku dziennym.


Edit: Wystarczy spojrzeć na stare walki w UFC Tanka Abotta. Duży chłop, niesamowicie silny( rekord na ławce 270kg ! ) A szybkością rozpracowałby nie jednego z nas.

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2011-11-14 22:16:54

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3063
Ale to wszystko zależy od treningów diety suplemetaci ssa, tak jak ktoś wspomniał wyżej oni są profesionalistami, i wiadomo że taki człowiek tak ma wszystko dograne że może wyciskać 200 na ławecze nie tracąc szybkości jednak jak by nie patrzeć lepiej odpuścic ja kiedyś ćwiczyłem 2 lata na siłowni non stop byłe mnapompowany potem poszedłem na mma i wogóle mi się to nie przydało, siłownia jest ważna ale na wytrzymałosć mięśniową itd itd

NeverGiveUp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
Ogólnie trening typowy pod bodybuilding nie jest wskazany (zbyt duży rozrost nie potrzebnych w walce mięśni do tego zmiana "punktu oddziaływania" jakiejś tam siły na ścięgnaa powodująca ryzyko wystąpienia kontuzji). Dlatego pomimo stosowania mniejszych ciężarów przez kulturystów niż np ciężarowców u tych pierwszych występują dużo częściej różne urazy. Trening siłowy nie przeszkadza pod warunkiem że wykonuje się cwiczenia dynamicznie, pod okiem dobrego trenera i w połączeniu z odpowiednim rozciąganiem. To tak opisałem moimi słowami słowa gościa który zna się trochę na rzeczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odwieczny dylemat

Następny temat

Co pijecie?

WHEY premium