SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~ INFO na temat Trądziku - Maseczki - Leczenie ~~

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
dopuscić głodnych do chleba...
end..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9576
Maniek muszę przyznać że ciekawy topic

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1
chetnie kupie Roaccutane,czy ma ktos do sprzedania?kontakt: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 244
dziewczyny blagam was tylko nie bierzcie Diane 35, mam 3 kolezanki ktore po ich braniu nie moga zajsc w ciaze, tak swietdzily 2 kliniki jedna z lublina druga slynna Novum w wawie!!!!!! lepiej juz chyba miec ten tradzik

Zmieniony przez - Miśka297 w dniu 2006-11-05 23:25:00

Miśka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
ile razy dziennie powinno sie uzywac zelu przeciwtradzikowego 'oczar'? na ulotce nie jest napisane, aptekarka nie wiedziala..

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Wydaje mi sie ze kazdy lak przeciw tradzikowy do leczenia miejscowego powinno sie stosowac 2x dziennie o ile lekarz nie przepisze inaczej. Jesli sie myle poprawcie mnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
tak najlepszym rozwiazaniem jest uzywanie rano i na noc chyba ze preparat śmierdzi to wtedy tylko na noc...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Witam. Czy warto jest stosować kosmetyki głęboko oczyszczające i tonik np Garnier?? Bo kiedys moja siostra stosowała to troche to po kazdym zaprzestaniu robiły sie prychole ale taki nie z łojem tylko jakby z wodą. Czy to od tego?? Pytam bo chyba tez cos mi sie dzieje powoli na twarzy. Prosze o odp. pozdrawiam

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Dobór kosmetyków jest sprawą indywidualna dla każdego.Jednym pasują takie innym takie.Na pewno ważne jest żeby stosować jakieś kosemtyki do pielęgnacji,ale odpowiednie do własnego rodzaju cery.JA nie lubię tej serii ale jak Ci służy to ok
Jeśli to trądzik to krostki nie powinny być wypełnione wodą,a masą łojowo-rogową.Najlepiej wybrać się do dermatologa,żeby ustalił co to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
OK dzięki. sog

Podaj że piwo mie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ilosc kremu a efektywnosc??

Następny temat

Opuchnięty nos i łuki brwiowe po fight:)

WHEY premium