SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~~Basket~~~

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
popieram!!!

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
pozycja rozgrywający:P
i na takiej gram przeważnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2067
ja gram jako 2 ale ostatnio zaczalem tez rozgrywac. osobiscie chcialbym gram jako silny skrzydlowy ale jestem troszke za niski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 582
To zależy od wzrostu, wiadomo, że ktoś kto ma 175 cm nie będzie centrem w profesjonalnej koszykówce tylko będzie biegać po obwodzie. Ja właśnie uważam, ze najlepiej być rozgrywającym, bo można sie trochę pobawić piłką, rozdawać asysty i rzucać za trzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2067
ogolnie mam taki bonusik gdyz jestem czesto stooterem, jezeli ja nie rozgrywam to i tak tylko ja w druzynie rzucam za 3 hehe. no jak mam 185 cm wiecej raczej juz nie urosne bo to nie mozliwe , wiec napewno nie bede PF, ale cuda sie zdarzaja moze jak bym latal to mial bym jakies szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1742
ogolnie gra na centrze jest ciezka i troche niewygodna jednak...

mam 195 to zazwyczaj na tej pozycji jestem, duzo gry sila, walka o pozycje, ogolnie gra troche statyczna, poza tym gra tylem do kosza, przy ustawionej obronie, calkiem inna gra od pozostalych pozycji,wole jednak szybsze granie no ale + jest za mocna silowa gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
buhahahhaah stary masz 195 i grasz na centrze ???? To chyba grales tylko z kolesiami na boisku szkolnym Ja mam 193 i dla takiego wzrostu naturalna pozycja jest rzucajacy obronca - 2 ze 195 to nawet w powaznym baskecie o niskim skrzydlowym - 3 ciezko pomarzyc.Gdybys kiedykolwiek zagral pod koszem z centrem co ma 209 to bys wiedzial o czym mowie
No ale moje poczatki tez takie wlasnie byly w szkole i na boisku zawsze gralem centra a kiedy zagralem pierwszy mecz w Wisla Krakow zrozumialem gdzie jest moja pozycja tam goscie o wzroscie 196-197 i nawet wiecej walili za 3 jak szaleni i byly sprawni jak rozgrywajacy a pod koszem statycznie to graly chlopy od 205 w gore nawet w jednym meczu byl Litwin co mial 212.Gdybys stanal kolo takiego goscia to bys sie poczul jak maluszek.Taki koles jest sporo ponad pol glowy od Ciebie wyzszy juz nie mowiac o zasiegu.


Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2008-03-07 15:13:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
ja gram na centrze :D:D uwielbiam ta pozycje ale tez lubie np na 4 albo 5 ;]

madzia:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!WAŻNE -------> pytanie!

Następny temat

wyskok na silowni / plan do oceny/ problem z kolanami

WHEY premium