SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

__!_!___ PUSTE KAPSUŁKI - gdzie dostać

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
witam
pytanie jak w temacie, pytam w dziale olimpu ponieważ jako polski producent napewno wiecie gdzie je dostać, albo czy może wy byście mogli odsprzedać? bo nie mogę nigdzie w polsce dostać, potrzebuję jak największe - mam tribulus w proszku 300g i nie da się tego zjeść normalnie.
jak ktoś ma namamiary na puste kapsy będe bardzo wdzięczny - z usa nie zamówie bo nie opłaca się przy kosztach przesyłki :/

pozdro tomek

pozdrawiam, Tomek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu gościu sprzedaje na anszym forum kapsułki z NOW'a : https://www.sfd.pl/temat183080/

100 kaspów za 11zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Kup tauryne czy ZMA[wieksze kapsy] polykaj zawartosc,a kapsy zostawiaj
ja tak robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
hm, zawsze jakieś wyjście ale to ostateczność, napewno gdzieś w polsce się da kupić kapsy w jakiś nie mega hurtowych ilościach, może się ktoś z olimpu odezwie, napewno mają na składzie kapsy, może odsprzedadzą chociaż kilkaset, a może się znajdzie ktoś kto wie gdzie można zamówić

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
1260459 pod tym numerem GG sie zapytaj goscia czy moze zalatwic...bedzie taniej napewno...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
na faście są tez takowe kapsułki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
dzięki za info misOO
-Szoho- - o tym akurat wiem ale jak pisałem nie zamawiam narazie nic z usa a nie zapłaca 50$ za przesyłkę żeby mieć kapsułki za 5$

jak ktoś coś jeszcze wie to piszczcie, dzięki

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Olimp na pewno Ci nie odsprzeda, bo wszystkie kapsuki, czy to Olimpa, czy Biogenixa, są z nadrukami. To jest jeden ze sposobów protekcji produktów.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
szkoda, a może mi olimp zdradzić sekret kto w polsce sprzedaje kapsułki i ile najmniej trzeba zamówić? jak by przyjęli zamówienie tak małe jak np. 10 000 kaps to bym się zdecydował, chyba że sami je produkujecie? a jak sami produkujecie to może byście mogli odsprzedać prosto z produkcji - jeszcze przed nadrukiem nazwy?

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tutaj pisalem jak sie kapsulkuje w warunkach domowych itp..

https://www.sfd.pl/temat162976/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
ale OM - ja szukam kapsułek a nie informacji jak napełnić kapsułkę mając kapsułke i maszynke do napełniania - więc dzięki ale to info jaknarazie zbędne, chyba że masz odsprzedać trochę kapsów? kapsować mogę sobie ręcznie, ważne żeby mi się udało kapsy kupić, bo następnym razme z usa będe zamawiał najwcześniej za 2 miechy no i do tego czasu napewno sobie z tamtąd nie zamówie samych kapsów i maszynki bo nie opłaca się biorąc pod uwagę koszt przesyłki
2

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam w domu kapsy.. ale sprzedac, nie sprzedam, chyba ze to kwestia zycia albo smierci
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dodać do kreatyny ?

Następny temat

Do Olimpu

WHEY premium