SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

> Finał Ligi Mistrzów < Jak Ty to widzisz ???

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10936

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
gdyby Villareal przeszedł Arsenal byłaby wielka sensacja
ale myśle, że to Londyńczycy przejdą do finału LM

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Finał jak rok temu włosko - angielski.
A jeśli będzie hiszpański to chciałbym aby Villareal skopał tyłki krzywozębnego i reszty

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nie widze Villareal w finale
Arsenal jest b.mocny w tym sezonie
ciezej wytypowac zwyciesce drugiej pary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
mi by najbardziej odpowiadal angielsko - hiszpanski final

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Wszystko wskazuje na to że finał będzie hiszpańsko - angielski AC Milan będzie wymagającym rywalem , może i nie mniej aniżeli Cheslea Londyn Gdy tylko "makaroniarze" wespną się na wyżyny swoich możliwości . Arsenal to nie Inter . Nie twierdzę że Arsenal to znacznie lepsza drużyna od Interu i że wogóle lepsza ale ... LM w tym sezonie znacznie bardziej odpowiadają Arsenalowi odziwo . Villareal i półfinał LM to max myślę przecież prawie że nieralny jest triumf tego teamu aaale to nie amatorzy a zawodowcy z kilkoma znaczącymi postaciami wiec kto wie kto wie ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4474
w finale pewnie zagra Milan z Arsenalem..Kanonierzy sa juz za bilsko celu zeby potknac sie na sredniaku jakim jest villareal..a z drugiej pary stawiam na milan bo w ostatnich latach czesto awansowal do finalu graja swoja pilke i co najwazniejsze do konca..barca bedzie miec problemy tym bardziej ze ostatnio cos nie tak z jej asem Ronaldinho..

Siła bez sprawiedliwości to przemoc..sprawiedliwość bez siły to nieudolność..
Masutatsu Oyama

HALA MADRID!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
djcuba
a kto stawiał na Porto dwa lata temu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Damixxx ? Porto zawsze darzyłem większym respektem aniżeli Villareal . FC Porto to bardziej zasłużona marka anizeli Villareal i to nie od dzisiaj . Zwyciestwo Villarealu byloby wiekszą niespodzianką anizeli triumf FC Porto Tak jak dawniej mogłem przypuszczać iż FC Porto stać na ewentualny triumf w całych rozgrywkach tak w tym wypadku nie może to mieć miejsca jeżeli chodzi o Villareal Oczywiście póki piłka w grze to scenariuszy jest wiele jednak będąc realistą sprawia się iż niektóre odchodzą daaaleko na bok nie brane pod uwagę .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
a spodziewales sie, ze Monaco dojdzie do finalu, wczesniej eliminujac takie teamy, jak Chelsea, czy Real...?

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
erminho taaak ja to wiedziałem wiesz ? " A spodziewałeś się że Monaco dojdzie do finału ? " zadaj sobie te pytanie . Odpowiedź Twoja jak i moja zapewne będą baaardzo podobne

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sponsor w nazwie klubu??

Następny temat

Walka o wyjazd na Mundial

WHEY premium