SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NIE TYLKO <<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
tylko trochę stary

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Dobry post. Ale i tak beda pojawiac sie tematy z pytaniami na ktore odpowiedzi sa tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 650
Stary ale jaki jary :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102
I tak miałem odswierzyc :) zaczyna sie "sezon" wiecej początkujących zagląda i dobrze jak bedzie na "widoku" bo nawet niech przeczyta jeden początkujący i sie coś dowie to dla tego gościa opłaca sie odświerzyć

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
b.dobry artykuł, tego szukałem w wakacje jade z cyklem mono vitalmaxa, lub trecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
ja nie rozumie...czemu wszyscy staraja sie przy braniu odzywek nie spozywac zbyt duzo tluszczu?? To ma jakies znaczenie na dzialanie odzywki?? Ja jestem poczatkujacy, cwicze od okolo pol roku na sucho...chcialem zakupic jakas odzywke (raczej gainera, myslalem o mass xxl) jestem normalnej postury...jem duzo i masy mi nic nie przebywa wiec spalanie mam dobre ale wkurza mnie to bo wedlug mnie jestem za waski w pasie...i przedewszystkim oprocz miesni chcialbym tez sie troche poszerzyc w pasie...co mi doradzacie na poczatek?? I jak to brac??
PS. Najlepiej by byla to jakas jedna odzywka a nie kilka, bo nie wyrobie z kasa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
A ty co archeolo? Patrz na date posta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wedlug mnie jestem za waski w pasie...i przedewszystkim oprocz miesni chcialbym tez sie troche poszerzyc w pasie... -w pasie najlepiej sie "idzie" od ciasteczek i smalcu- a tak poważnie nie ma takiej opcji by można tk mysleć- więc daj sobie spokój i ciesz sie wąskim pasem- jedyne co to powinieneś zabiegać o wzmocnienie mięśni w jego obrębie- dół grzbietu i mieśnie brzucha- to powinno dać kilka cm. obwodu/ale to tylko skutek uboczny jeśli je dobrze rozwiniesz- szczególnie plecy/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
na pas najlepszy browar i czipsy

powodzenia!

PS jak ktoś chce w pasie bo ma za mało to ja mam za dużo i sie podziele!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Czy odżywki białkowe i gainery należy spożywać jednocześnie? Czy też wedle wyboru: albo jedno albo drugie? A jeżeli można jednocześnie, to: czy jeden po drugim (odżywka białkowa i od razu gainer), czy też w odstępach czasu?

Adalkr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia - skad macie

Następny temat

FAT TRANSPORTER

WHEY premium