SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> REGULAMIN DZIAŁU <<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28912

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10892 Napisanych postów 71905 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 949221
REGULAMIN DZIAŁU!

Dział "Suplementacja-NASZE TESTY i promocja" ma charakter poznawczo-marketingowy, będąc miejscem informacji sponsorskiej w jej szerokim rozumieniu, od reklamy poprzez różnego rodzaju zorganizowane działania, mające na celu przedstawienie produktów i oferty.
Celem działu jest ułatwienie dostępu do informacji poprzez zgromadzenie wszelkich tego typu działań w jednym miejscu i zebranie w nim jak największego zakresu informacji od sponsorów w formach newsow, prezentacji, reklam, promocji. Dział ma ułatwić użytkownikom dostęp do informacji i akcji organizowanych przez sponsorów, zwiększając wygodę korzystania z nich bez konieczności ich wyszukiwania.


Pośród innych zalet działu, szczególnie istotna i ważna w sensie poznawczym jest rola prowadzonych testów, które mają pozwolić osobom testującym oraz wszystkim zainteresowanym na ocenę zestawów oraz pojedynczych suplementów i odżywek poprzez sprawdzenie skuteczności i jakości ich działania. Testy będą przedstawiane w formie oddzielnych topików/relacji danej osoby testującej, która na podstawie swoich odczuć i wrażeń będzie dzieliła się z pozostałymi zainteresowanymi osobami swoimi uwagami i ocenami. Jedną z koniecznych form uwiarygodnienia przedstawianych relacji jest obowiązek jej fotograficznej dokumentacji.
W dziale tym nie zadajemy pytań o suplementy, ich dawkowania, itd. Od tego typu tematów jest osobny dział -> https://www.sfd.pl/suplementy/
Nie odświeżamy starych (ponad 6 miesięcy) tematów testowych!


Kto może się ubiegać o udział w sponsorowanych testach:
Przede wszystkim osoba posiadająca ankietę (link do tematu z ankietami niżej - tam jest wszystko opisane).
Dodatkowo należy pamiętać, że osoba która przeprowadziała wcześniej prawidłową relację z testu własnego (niesponsorowanego) ma automatycznie większe szanse otrzymania zestawu sponsorowanego, o ile zgłosi się do naboru i zestaw będzie zgodny z danym celem treningowym, podanym przez tą osobę w swojej ankiecie. Taki user swoim testem ukazuje to, czy jest w stanie przeprowadzić test sponsorowany: porządnie i rzetelnie.
Poza tym proszę pamiętać, że udzielanie się na forum wpływa na wybór testera. Moderatorzy mają możliwość oceny pracy danej osoby, na przełomie ostatnich 3 miesięcy. Liczą się merytoryczne wypowiedzi, w najważniejszych działach na forum. Więc jeżeli ktoś kto spamuje w 'Galerii Zdjęć' lub 'Po siłowni..' i będzie chciał się zgłosić do jakiegoś naboru, niech przemyśli to dwukrotnie.

WAŻNE LINKI w dziale:
- Zasady prowadzenia testów -> https://www.sfd.pl/temat323652
- ANKIETY tutaj składamy podania/zgłoszenia do weryfikacji! -> https://www.sfd.pl/temat323656
- Pytania do moderatorów i weryfikatorów TUTAJ! -> https://www.sfd.pl/temat323659
- Prośba i ostrzeżenie! -> https://www.sfd.pl/temat280381
- Spis zakończonych tematów testowych (sponsorowanych i własnych) -> https://www.sfd.pl/temat275387
- Stary temat z pytaniami do moderatorów -> https://www.sfd.pl/temat248383
- Stary temat z ankietami -> https://www.sfd.pl/temat248021

(Dziękuję za pomoc Bulmastifowi oraz Ojdanowi za pomoc w napisaniu regulaminu)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-09-12 14:57:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem kreatyny i gainera po treningu :(

Następny temat

>>> ZASADY PROWADZENIA TESTÓW <<<

nutloveb