SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[odpowiada specjalista]-odżywki=sterydy / odżywki=przerost karku itd.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pro100 jedna zasada w tym dziale


uważamy że nie wszystkie sterydy są dobre !!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

niektóre są za***iste !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
nolvadex40 odczep sie od maryski

jakbym byl na widowni i gdzies bylby tam tez jakis grubas to bym wyszedl i dawaj mierzcie mi cisnienie wlasnie biore wlasnie koks, pozniej mierza grubasowi i szok o kur.wa on chyba musial wdupiac odzywki z kawalkami statku kosmicznego czy odlamkow z wojny w afganistanie

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
to sie ****a usmialem jak to ogladalem

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31749
Zalosne siedza 2 idiotki i mysla ze wszystko wiedza. A najgorsza jest niewiedza innych. Pamietam moja 1 odzywke bialkowa w wieku 14 -15 lat i reakcje moich rodzicow 'anaboliki bierzesz' ' agresywny jestes po tym ' itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 969
Najlepszy tekst:

"z czarnego rynku...tak zwanego internetu" hahahahahahaha niespełniona kobitka. Pewnie trenowała coś i sie do tego nie nadawała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oprocz tego fragmentu humorystycznego "szeroki kark" nie widze tam nic takiego smiesznego,jako ze to program nie fachowy do ogolnej rzeszy odbiorcow zastanawiam sie co was tak oburzylo myslicie ze under to multivitamina to ja wam mowie ze i nadmiar tej multivitaminy branej osobiscie z apteki moze zaszkodzic.A co wy myslicie czemu te przedtreningowki was tak nosza od vit b 12?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
masz racje karlos, dlatego ja nie biore przedtreningowych - tylko kawa i efedryna. przynajmniej jest zdrowo

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale pier..Dol..a.

przypominaja mi sie czasy jak chowałem kreatyne w tapczanie przed starymi. monohydrat activi^^ to był dopiero power.
dobrze ze wymyslili koks bo jedzac tonami gainery i odzywki nie mogłem nawet 5 kg przytyc. bylem takim zaawanspowanym ekto ze mialem 28cm w łapie^^ problem rozwiazała deka +17 KG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa 2010

Następny temat

Cykl co wybrać Pomocy Początkujący

WHEY premium