SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[krakow] - stadion awf

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 106
mam pytanie: mieszkam niedaleko AWF, jesli ktos tu jest z tego forum studiujacy tam to chcialem sie dowiedziec czy mozna sobie przychodzic o dowolnej porze (jak jest pusty stadion - nie ma zadnych imprez ani nie trenuja studenci) na stadion pocwiczyc ? czy wpuszcza mnie czy potraktuja jako intruza sory, ze sie nie znam ale jestem tu nowy :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Hehe wiem, wiem, że kotlet stary...

Ale można na AWFie wieczorkami -nie wiem czy na legalu czy na nielegalu..ale mi sie zdarza

A wątek odświeżam, bo może są forumowicze co też na AWfie biegaja po nocach i kiedyś można się skrzyknąć

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
Witam! Na awf krakow wieczorkiem na trening bywają zawodnicy a najlepsi zawodnicy np. szybki sprinter Polski Dariusz Kuć który trenuje i studiuje na AWF -ie często bywa na obozie kadry narodowej.. Możesz zobaczyć na stronie internetowej http://www.azs-awf.pl/index.php?pid=pages/prawa/glowna jak i kontaktowego [email protected]

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Cwiczysz na AWfie w KRK??

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
nie , ale kilka razy startowałem na zawodach LA rangi mistrzowskiej czy ligi.Ja trenuję w innej klubie. wiem że zawodnicy trenują częściej rano czy wieczorem zależy od uczelni. Pozdrawiam

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Aha, a bo chciałem zapytać czy wiesz kiedy remont zrobią bo spory kawał bieżni jest zasłonięty i źle się biega jak jest sporo osób

Ale w końcu zrobią...

sam nie wiem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miesnie brzucha a wsady

Następny temat

Air Alert II - pytanie....

WHEY premium