SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 541551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Kiedyś robiłem z pieczarkami, szpinakiem i chyba z żółtym wędzonym. Też na kozaku, tylko trzeba białko WPC podbijać

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Własnie pieczarki to jest myśl ;) teraz lepiej desery z serkiem wiejskim i owocami zamiast wpc :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
domino1664
Własnie pieczarki to jest myśl ;) teraz lepiej desery z serkiem wiejskim i owocami zamiast wpc :p


Prawda
Chociaż ja nie przepadam za serkiem wiejskim
Wrzuciłbym owoce do WPC po prostu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Tez rozwiązanie. Ja czasami po prostu samego kuraka jem. A później się delektuje pysznosciami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
07.06.2018- day 45

Kolejny ciężki dzień w pracy. Zaczął się od spotkania w celu omówienia spraw bieżących. Potem spotkanie z głównym dyrektorem, ponieważ chciał mnie poznać i 'ostrzec' Facet co by nie mówić mistrzem motywacji nie jest Tak czy inaczej wiedziałem czego się po nim spodziewać Wszystkim wiadomo jest, że on chce sobie dociągnąć do emerytury i nie chce w tym czasie słyszeć o żadnych problemach- ot taka wegetacja Ma od tego zastępców. Może i słuszne postępowanie- nie oceniam. Nie znam się na byciu szefem wszystkich szefów- nie mam doświadczenia w tej materii
Kolejne spotkanie z zastępcą dyrektora, który pocieszył mnie że moje naczelnikowanie nie skończy się gdy wróci właściwy naczelnik, bo powierzył mi funkcje na miesiąc. Plus jest taki, że jakoś mi tam finansowo będzie chciał to wynagrodzić. Także pewnie rzuci premią- jak to u nas w firmie bywa pewnie nawet na łyche nie wystarczy żeby się z Homsterem napić Ale podobno liczą się chęci

Dobra tyle pier... o pracy Trening dziś był. Nie chciało się jak cholera, ale poszedłem- nie ma miękkiej gry

Push- hiper

Siady HB: 50kg/12 x 4
Wypychanie platformy: 120kg/16 x 4
Wyciskanie hantli na skosie 45*: 20kg/8 x 3, 14kg/max x 2
Brama: 3s
Wyciskanie hantli siedząc: 17,5kg/12 x 4
Łączona: unoszenie w przód + bok: 8kg/20 x 3
Triceps sznur: 4s

Cardio: 30min

Kolejny trening wychodzący poza strefę komfortu niskich powtórzeń. Jak pisałem, nie ma miękkiej gry. Walczymy z większą ilością powtórzeń w dniach hipertroficznych. Ciężary wtedy nieco mniejsze, ale może to i dobrze. Nie ma co zamęczać CUN, który i tak już dostaje wystarczająco po dupsku.
Przy Cardio wleciał wywiad z Mariuszem Żabą z teamu SFD- naszym nowym PRO! Pochwalę się, że Mariusza miałem okazję poznać osobiście, bo robiliśmy razem kurs instruktorski w Krk Jak by ktoś chciał, to można znaleźć na YT ten wywiad wpisując hasło 'od żaby do króla'. Linku nie wrzucam, bo nie wypada żebym reklamował kanały konkurencji

Aha i filmik z którejś seri rozgrzewkowej siadów. Czasem coś nagram żeby było ciekawiej w blogu Chyba tragedii nie ma z tej perspektywy jeśli chodzi o technikę?





3

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93244 Napisanych postów 362733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663991
Jak to w pracy spychlandia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
lodzianin1
Jak to w pracy spychlandia


Zawsze mieć dobrze pod sobą jeszcze kogos na kogo mozna zrzucić
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
08.06.2018- day 46

Wczorajszy dzień był dniem ciężkim. Kupa roboty, trening nie po mojej myśli. Wszystko nie tak. Plus taki, że dziś zrobiłem pomiary i redukcja idzie
Tak czy inaczej widziałem się z Tomkiem i w tą niedzielę planuję małe ładowanie. Nie będzie to nie wiaodmo co, ale trochę podbiję kcal w ten dzień Będzie to syf Robię ładowanie, bo jestem zmęczony, ostatnie treningi siłowo słabo, więc warto się wspomóc. Tym bardziej, że kcal na codzień niewiele... Także niedziela, śniadanie, trening i rozpusta

Pull- brak siły

MC Klasyk: rampa 5 do 130kg
Drążek podchwytem: rampa 5 do 32,5kg
Wiosło hantlą w podporze: 42,5kg/5 x 3
Uginanie z supinacją: 'atak' na 25kg/3, 20kg/8, 16kg/10, 12kg/12

Interwały: 25/35 x 15
Cardio 15min

W ciągach kompletnie nie było siły... dalej też bez rewelacji. Liczę, że najbliższy tydzień będzie lepszy
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Naturalna kolej rzeczy, mało kalorii się odbija, czekajmy na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Czekamy na masę jako synonim "czekamy na lepsze czasy"

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Wiecej