SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 546564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
21.01.2022- trening 12 CB Taper Week

Comp. Squat: 78kg/1, 70kg/2x2
Banded Comp. Bench: 60kg/1, 55kg/2x2
Dead Lift: 128kg/1, 118kg/2x2

Szybki przyjemny trening Zamiast klasycznego wyciskania wrzuciłem sobie gumę żeby zaktywować najszerszy. Zrobiłem sobie jeszcze do tego lekko 3 serie wyc. hantli na skosie + 3 serie unoszeń na boki. Rano jeszcze byłem na mieszkaniu, bo developer usuwał usterkę. Po treningu do pracy. Po pracy znów na mieszkanie, bo z tauronu dzwonili, że chcą plomby na liczniku wymienić.
Jutro odpoczywam

Comp Squat 78kg/1, 70kg/2







Banded Comp. Bench 60kg/1, 55kg/2







Comp. Deads 128kg/1, 118kg/2







Pasta jajeczna

1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Ciekawe o ile dłużej schodzi Ci trening przez to filmowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Nie dużo. Wczoraj od wjazdu na parking, do wyjazdu z niego minęło 70'

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Kurcze.... To ja od wejścia do wyjścia, patrząc na "stoper" żeby nie przesadzić z przerwami nie mogę zejść poniżej 1,5h, a w piątek tak mi się nie chciało iść do roboty, że dokładałem ciągle ćwiczeń, na końcu multum rozciągania, że wyszedłem po ponad 2h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Teraz muszę się mieścić w 2.15 od wjazdu do wyjazdu, bo tyle parking jest darmowy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
No tak, są w życiu priorytety to pewnie siłownia w jakiejś galerii, że takie limitu mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Teoretycznie to centrum handlowe, ale jest tam tylko korpo Brown Brothers Harriman, apteka i właśnie siłownia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
23.01.2022- "trening" 13- Podsumowanie treningu Calgary Barbell- sprawdzenie maksów

A więc tak jak było w planach dziś po śniadanku odbył się dla mnie sprawdzian maksów, który zwieńczył 16 tygodniowy program od Calgary Barbell. Wobec czego jeszcze zrobiłem ważenie, także profesjonalne podejście do tematu Ostatni tydzień żywieniowo dość luźno i wczoraj wieczorkiem zrobiłem jeszcze kcal loading chipsami



Wyniki jakie udało się dziś osiągnąć:

Competition Squat: 102,5kg, 107,5kg, 111kg, 115kg
Competition Bench Press: 73kg, 77,5kg, 82,5kg
Competition Dead Lift: 155kg, 162,5kg, 167,5kg

Squat: Zaliczam sobie te 111kg, może nie było do końca głęboko, ale... Jestem zadowolony też z tych 115kg, które były płytkie, ale to chyba i tak najcięższy siad w życiu Max jaki wpisałem do treningu to było 90kg (nie był to szczyt formy). Wobec czego w 16 tygodni przyszło +21kg. Jestem tutaj zadowolony. Lubię robić siady, a ten trening polegał głównie na siadaniu

Bench: Tutaj udało się wywalczyć 77,5kg. Max jaki wpisałem do kalkulatora, to było 65kg. Tutaj wynikiem się nie ekscytuję. Wyciskałem w życiu 100kg z oderwaną dupą, więc do tego jeszcze brakuje. Natomiast cały cykl treningowy jak może pamiętacie rozpocząłem z ogromnym bólem barków, gdzie wyciskanie było prawie niemożliwe, a wejście pod sztangę do siadów było baaaaardzo bolesne. Udało się naprawić i coś tam wycisnąć. Jest to dobry prognostyk na przyszłość

Dead Lift: Tutaj muszę przyznać, że liczyłem na nieco więcej. Wciągnąłem 162,5kg, może 165kg było do wciągnięcia. Ale to już był by szczyt. PR poprawiony o 2,5kg, a wynik z wpisanych maksów do kalkulatora to było 155kg czyli raptem 7,5kg. Szału nie ma, ale mam wrażenie, że dla mnie ten ciąg z pauzą nie był jakiś rozwijający. Do tego myślę, że tych ciągów było nieco za dużo. Także tutaj nie jestem zadowolony z wyniku.

Total: 351kg- czyli tyle co średniej klasy trójboistka Chyba więcej nie muszę dodawać Z samego treningu jestem zadowolony. Na pewno wiele się nauczyłem przez ten czas. Na pewno mocno wzmocniłem przywodziciele (przywodzenie kopenhaskie jako aktywacja dało efekty), też pośladki się wzmocniły.
Plan na najbliższy czas? Już wczoraj poświęciłem pół dnia i skorygowałem sobie ten trening i zaczynam cykl treningowy od nowa Liczę, że kolejne kilogramy do bojów i totalu wpadną Zajarałem się na 3bój i może kiedyś uda się dojść do takiego poziomu, że jakieś starty się pojawią Jak będzie sianko, to i pomyślę o tym by iść pod skrzydła jakiegoś ogarniętego trenera od 3boju Ale to jeszcze melodia przyszłości. Na ten moment dalej działam sam, robię sobie 2 dni odpoczynku i ruszam znów z skorygowanym CB i kolejne 4 miesiące zapieprzania przedemną.

A teraz to co dziś było walczone:

Squat 102,5kg, 107,5kg, 111kg, 115kg













Bench 73kg, 77,5kg, 82,5kg










Dead Lift 155kg, 162,5kg, 167,5kg










Jajka



Tarta z śliwkami


Szarpany z frytkami


Burgery



Zmieniony przez - georgu w dniu 2022-01-23 21:06:52
3

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Gratulacje nasza "trojboistko" - rozbawiło mnie to
P.S.
Te burgery od razu kojarzą mi się z detektywem Rutkowskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Troszkę grill mi sprasował bułki
Ale nie jesteś na bieżąco
Rutkowski zmienił image

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium