SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 542117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14659 Napisanych postów 53130 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400420
Akurat rozjazdy nie należą do mojej firmy, tylko do zarządcy sieci kolejowej PKP PLK
Wszyscy należymy do grupy PKP, ale to są mimo wszystko różne firmy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
oj tam dobra dobra pasażerowie swoje już wiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14659 Napisanych postów 53130 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400420
Ok aktualnie zawieszam prowadzenie bloga. Niestety taka padła decyzja, bo ostatnio nie mam motywacji do treningów, prowadzenia diety itd. Ostatni trening był w piątek i była to klatka z bicepsami. Wczoraj pojechałem na deskę do Białki i na koniec pierwszego zjazdu jakiś poj** we mnie wjechał czego efektem było dość mocne uderzenie głową w glebę. Głowa dziś tylko lekko pobolewa, funkcjonuję normalnie. Podczas upadku mocno spięły się mięśnie szyi i karku. Przy uderzeniu plecami w ziemię było szarpnięcie, bo głowa była pochylona w przód. Pewnie w szyi coś się ponaciągało itd. Jak leżę na plecach to ciężko mi podnieść ją do góry. Pewnie do końca tego tygodnia będę wyłączony z treningów. Raz przez to, a dwa napięty grafik mam na najbliższy tydzień. No i dochodzi do tego kwestia tego, że jestem chyba przemęczony. Dam sobie tydzień może dwa przerwy i zobaczymy co będzie dalej. Czy jakieś lekkie FBW i jedzenie na oko czy wreszcie wezmę się za siebie? To się okaże
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie wytrzymasz długo, za maks dwa tygodnie wrócisz wracaj prędko do zdrowia i do bloga, bo followersi nie będą wiecznie czekać trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No chooj formy na lato nie będzie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14659 Napisanych postów 53130 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400420
I tak by nie było, także żadna strata

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu
I tak by nie było

no z takim podejściem to na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Jak bedziesz w okolicach to można pomyśleć i coś pomachać, ja jestem na miejscu obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14659 Napisanych postów 53130 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400420
Nigdy nie zakładałem sobie zbyt ambitnych planów

Bartek będę w najbliższy weekend, ale tak jak pisałem wyżej. Aktualnie planuję przerwę zrobić z tydzień- dwa

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020236
A może jakiś cel po przerwie zmotywuje Cię do ogarnięcia się ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Wiecej